Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"[Bilgi]" topicleri

Mix

Öne çıkan mesajlar

Bence bilgiden öte şöle yapalım veya yapın :)
www.paticik.com/patipet
=)[signature][hline]BonePART, 05 Temmuz 2004 23:15 tarihinde demiş ki:
kraldan cok kralcı olmayın bi insan bişi sorduysa yardımcı olun search t hede hodoo diye baırmayın sozluk deil burası forum,insannar konusmak icin acc alıyo..

[Bu mesaj Eternal tarafından 18 Temmuz 2004 03:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bakiniz bilgi topic'lerine attigim mesajlari okursaniz'ki bu bazilari tararindan hos karsilanmadi herkes en sevdigi kopegi koyuyor iyi guzel neymis pati ler ogrensin e belki pati ler doberman'i sevmiyor :) o yuzden yalandan topic kirletme olayina hic girmeyelim Pati Pet diye bir forum alani acildiysa kirlilik yerine guzellekleri on plana surmeliyiz.Ki sunuda unutmadan soliyemeyecegim bir insan'a hayvandan baska dost yoktur :) .

EternaL +1 bu arada.[signature][hline]Living for
Sosyal ağlarda paylaş

said:
orc_lord, 18 Temmuz 2004 03:11 tarihinde demiş ki:
ben bunların hepsi ile seve seve ilgilenirim. sadece yöneticiler onaylasın izin versin :)

onu bi kosalım bakalım kediyle ama büyük ihtimal onay çıkar arkadaşlar yarın konusayım ben..[signature][hline]BonePART, 05 Temmuz 2004 23:15 tarihinde demiş ki:
kraldan cok kralcı olmayın bi insan bişi sorduysa yardımcı olun search t hede hodoo diye baırmayın sozluk deil burası forum,insannar konusmak icin acc alıyo..
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
kedi online değil olsa hemen konuşurdum :)
eh birde işin programlaması var ben yaparsam html ile yapıcam biraz kasar ancak güzel olur :)
phpde katabiliriz içine ancak o kasar hafiften..[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet Açıldı!

Zuu Zuu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
orc_lord, 18 Temmuz 2004 03:13 tarihinde demiş ki:
kedi online değil olsa hemen konuşurdum :)
eh birde işin programlaması var ben yaparsam html ile yapıcam biraz kasar ancak güzel olur :)
phpde katabiliriz içine ancak o kasar hafiften..

lordcum burda hemen hemen aynı sablon kullanılıyor bakarsan pati üzerindeki sayfalara hepsi aynı sablona sahip o yüzden siteyi falan senin yapmana gerek yok hemen hazır sablo sekillendirilir..
Güzel bir patipet ekibi olusturursunuz pati pet yazarları olarak =)[signature][hline]BonePART, 05 Temmuz 2004 23:15 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
orc_lord, 18 Temmuz 2004 03:18 tarihinde demiş ki:
o zaman iş oldukça kolay :)
ancak şuan paticik siteleri bakımda :(

Onayı bi alalım genel yöneticilerimizden gerisi kolay
yazılarınızı hazırlasınız sonra onları puzzle gibi yerleştiririz işte siteye..
güzel güzel resimler koyarsınız..
Pet camiyasında da adımız duyulur böylelikle..[signature][hline]BonePART, 05 Temmuz 2004 23:15 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...