Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1-80 Item

vimpir

Öne çıkan mesajlar

shoulder ve chestten sora 2x haste trinketi alcaksin.. pvp yapcaksan 1x da resilience trinketi alabilirsin keyfine bagli yani.. silah olarak ben main hand sword ve off hand mace kullanıyorum.. combat gidiyorum agzına vuruyo low level bg de olsun level yaparken olsun instance da olsun =))
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ayrı konu acmayım umarım okuyup cvplayan birileri olur.
pve için gercı henuz lvl 68 im ama assas mi yoksa combat mi onerirsiniz?nasıl bir talent yapmak lazım,bi turlu karar veremedim yardımlarınıza ihtiyacım war.
serverde 1 tane tanıdık adam kalmamıs sdfd
Sosyal ağlarda paylaş

Heirloom itemlar olarak geciyor bahsedilen esyalar. Ve Triumph, Valor, Frost Emblem vendorlarla ayni yerde farkli bir vendor tarafindan satiliyorlar.

Karakter kasmak icin alinabilecek oncelikli itemler shoulder ve chesttir genellik (%10+%10=%20 bonus experience)

Rogue gibi bir karakter icinse yukaridakilerden hemen sonra, silahlar gelir ki melee dmgda cok muhim hale gelicektir zaman icerisinde, surekli guncel silah bulunamadigi icin.

Ayrica yeni LFG sistem ile surekli random dungeon yaparak, giyebileceginiz rare quality (mavi kalite) itemler hediye ediliyor.

Dolayisiyla shoulder, chest ve silah haricinde pek birsey almaya gerek kalmayabilir..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...