Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Degisik bir Goz Testi

Draven

Öne çıkan mesajlar

Abicim ben dün akşam yaptım hiç korkamadım hoşuma gitmedi. Yanlış anlamayın ben aşırı cesur bi insan olduğumdan değil aptal aptal yarım saat numarayı kestirmeye çalıştım sonra yaslandım geri hayda falan oldum kutuya tıkladım 2,5 metre öteden fırladı vampir pek bi etkisi olmadı için boşuna gitti test. bence insanlar tıklamadan bi 2-3 sn sonra çıksa yaratık daha güzel olurdu[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon
Sosyal ağlarda paylaş

ya böyle şeyler koyulmasa olmuyormu normal bir insanın izin vereceğini pek zaaneetmiyorum lütfen yapmayın yaa valla zahir ettiniz bana interneti[hline]Fenerbahcelilerin 55bin sosislisini kesip yemekle suçlanan ve aynı zamanda bjk'nin galibiyetine sevinen siyahlı beyazlı alacalı bulacalı sevimli ihtiyar mahlukat!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...