Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mage

Xuedwinq

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar;
Oyunda baslar basla novıce olarak basladıkdan sonra job levelı 10 yapıyorum.Daha sonra mage olmak ıstıyorum ne yapmam gerekıyor bılgı verırmısınız lutfen.Mage kısmını tamamladıkdan da sonra wizard olmak ıcın ne yapmam gerek nasıl kasıcam job levelı nerden ogrencem gıbı tum bılgılerı acıklarsanız cok sevınırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Geffendenin 2. çemberinde saat 9 yönünde bi bina var mage guild ordan guildmaster ilek onuşarak yapbilirsin. Wizard olmak için gerekenleri olana kadar öğrenirsin. Kasmak içinse ona sen karar vermelisin oyunu biraz daha öğrenerek çünkü hangi büyülere vereceğini bilmediğimden bu konuda yardım edemem.
Başarılar.[signature][hline]I can't remember anything
Can't tell if this is true or dream
Deep down inside i feel to scream
This terrible silence stops with me
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır 75 dex 70 agi yapıosun job bonusları ile birlikte çünkü:
Dex cast timenını düşürür ve 75 dex büyü süreni yarı yarıya azaltır.
Agi senin misslemelerini sağlar böylece büyünün bozulma şansı azalır.[signature][hline]I can't remember anything
Can't tell if this is true or dream
Deep down inside i feel to scream
This terrible silence stops with me
Sosyal ağlarda paylaş

50 Dex yeter gibime geliyor. Yarılanıyor cast süresi. Gerisine agiye ver savaşta ölmekten iyidir.(Ayrıca phen clip olmadan idare edemezsen agi sana yardımcı olur)[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

50 değil 75 dex ile %50 azalma oluyor ayrıca kısa sürede büyü atamadıktan sonra adam misslese ne değişçek çünkü ölmesen bile öldüremezsin. Ben öyle hatırlıyorum mage için job bonus ile birlikte 75dex 70 agi yoksa tam tersi de olabilir mi? :D[signature][hline]7x/4x Swinger Rogue
Others cannot understand and some watch with fright, but in reality, if he gets mad, nothing in sight can be considered safe.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...