Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Güne mallıkla başlayan bir SeaGle

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

abi
gece geç yatmıycam lan artık
sabah bilgisayar da çaldı, telefon da çaldı, kapatıp uyumuşum tekrar, uyandığımda teknik resime yetişmeme az vardı, nasıl hazırlandım bilmiyorum, çıktım apar topar, bindim minibüse, o da yolcu bekledi, kıtı kıtına kaçırdım dersi,

kadın laf yapıyor geç gelene, zaten kafam bulanık girmedim ben de
allahtan laptop yanımdaydı geldim okuma salonu denen yere
selam
Sosyal ağlarda paylaş

dün sabah 8de kalkıp 11de evden çıkarak önce botanik lab üzerine kimya üzerine allahın belası türk dili falan gibi saçma sapan bir ders yüzünden insanın doğum gününde okuldan gece 10da çıkması sinir bozucu. eve geldim. hatunla konuştum yemek yedim derken saat 1 oldu. doum günümde nördce bile eğlenemeyecek miyim lan diyip sabah 6'ya kadar hon oynadım. altıbuçukta yatıp 8de kalkarak derse gittim geldim. diğer derse 5 saat olduğu için. 2 saatlik yolu göze alıp eve dönüp geri okula gidiyorum akşam 5'te.
çok dolmuşum
Sosyal ağlarda paylaş

bende sabahın 7sinde yarım saaat düşündüm okula gitsem mi gitmesem mi diye, sonra gitmeye karar verdim, logic dersine.
hoca sınav sorularını çözdü, benim verdiğim cevaplarla alakası bile yok, aşırı zordu zaten sınav. ama 57 vermiş hoca bana, bol keseden dağıtmış notları, yoksa 40 çıkmazdı o kaattan
öyle işte

şimdi yatcam kalkcam software spec.&design projesine devam etcem, bide wow kasarım shaman adam olmaya başladı lvl atladıkça, şu barrenstan kurtulsam stv'ye gelcek düzeye geçsem power levelinge başliyacam...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...