Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Noumaya 7 ay

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Ne yazıkki dün kanal-d de sölendi beşiktaş kadro dışı bıraktı
sözleşme feshi için ceza beklendi diye
Bunu sölüyen Beşiktaş Genel sekreterinin öününde konuşan bir yazardı...
Beşiktaş Genel Sekreteri onayladı fesih için ceza beklendi dedi
şaibetaş cezalarla oynayabiliyor demek

Al işte dünkü Kanal-d programını kanıt sunuyorum sana buyur...

Ceza kurulu ile beraber
100süzler
Sosyal ağlarda paylaş

Onuda şu şekilde açıkladı genel sekreter
takımdan uzaklaştırıldığı için böle bir açıklama yapıldı dediler...
Walla kaç yaşında yöneticiniz var yalan beyanat verir mi vermez mi beni pek ilgilendirmiyor...

Ben köşe yazarının falan sölediklerini kanıt göstermiyorum ,
ben sadece Genel Sekreterinizin onayladığı bir konuda yanlış
bilgi edinmişsin onu söledim...

Açıklamada aynen şöleydi , fifa önünde suçlu gözükmemek için hemen fes edilmedi verilen ceza beklendi diye...

Bunun üzerine hala çıkıp GS olsa almazdı ceza yok bilmemne diyenlerede
100SÜZLER diyorum sadace...
Sosyal ağlarda paylaş

Noumanın sözleşmesinde 6 aydan fazla ceza alırsa sözleşme fes edilir diye bir madde var...

Beşiktaş yönetimi kendi futbolcusuna bilerek 7 ay ceza verdirmiştir daha açıklamaya gerek var mı ?

Ceza kurulundan istediği cezayı çıkartıran bir BJK ?
Sonra GS olsa ceza almazdı diyen 2-3 olaydan bir haber insan yada 100süz...
Sosyal ağlarda paylaş

Raider Nouma'nın sözleşmesi cezadan önce feshedildi diyosun.
Serdar Bilgili geçen salı feshedildi demiş.Heh bende inandım.Eğer bu cezada beşiktaşın rolü yoksa ve Nouma'nın sözleşmesine göre ceza verdirtmedilerse ben Beşiktaşlı olacam.

Eğer bana kanıt gösterirseniz cezadan önce feshedildiğine dair ben KARAKARTAL die topic açıpta kadroyu Saymazsam ne oliyim.[hline]Slam City Jam...
[b]ICQ :3500388

I love this game![/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Başımızdaki adam Serdar Bilgili ise ben herşeyi beklerim kimse kusura bakmasın.Adam oylamada hile yaptı be! dışardan getirdiği tiplere oy kullandırıp kendini başkan yaptı yeniden.Nerde Seba nerde bu.(Çağa ayak uyduk gerçi)...[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

ya tamam cezadan sonra fesh edildi diyelim

söylediğin yine komplo teorisi olmaktan öteye gidemez

hehe yani sen bile emin değilsin dediğinden "beşiktaş yönetimi kendi futbolcusuna bilerek 7 ay ceza verdirmiştir" diyosun
kendin bile emin olmadığın olaylar için millete yüzsüz diyemezsin[hline]People talk alot of shit but thats after I'm gone .Cuz they fear me in the physical form
Let it be known I'm troublesome
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten haluk ulusoyla serdar bilgilinin yaptığı toplantı sonucunda nouma nın gideceği belirlenmişti. Tabi ki federasyonla anlaştı beşiktaş. Ama bunu bjk falan teklif etmedi beraber karar aldılar zaten. Öyle birşey olmasaydı zaten beşiktaş nouma yı falan yollamazdı. Haluk ulusoy un isteği üzerine beşiktaş klubüne de zarar gelmeden nouma gönderilmiş oldu. Noumayı istemeyen bjk değil fedeasyondu, federasyonun isteğiyle gitti. Durum böyleyken bjk nin tazminat ödemesi mi doğru ?
said:
Szasstam, 01 May 2003 11:39 tarihinde demiş ki:
Noumanın sözleşmesinde 6 aydan fazla ceza alırsa sözleşme fes edilir diye bir madde var...

Beşiktaş yönetimi kendi futbolcusuna bilerek 7 ay ceza verdirmiştir daha açıklamaya gerek var mı ?

Ceza kurulundan istediği cezayı çıkartıran bir BJK ?
Sonra GS olsa ceza almazdı diyen 2-3 olaydan bir haber insan yada 100süz...
[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darksun, 01 May 2003 18:48 tarihinde demiş ki:
Rüya görmeye devam ede dur sen...[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''

kimse seni aşağılamadı Darksun bu tip mesajlar atmamalısın...[hline][i]Slam City Jam...
Sosyal ağlarda paylaş

ben takımım şerefli diye de iddia etmedimki hiçbir zaman[bu aksini söyledim demek değildir], burda şerefli şerefli diye övünen beşiktaş taraftarınadır lafım

kendi taraftarını kandıran bir takım nekadar şerefli olabilirki ?[hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

Kimsenin kimseyi kandırdığı yok. Şerefi haysiyeti de sizin ağzınızdan duymak asıl ilginç olan. Suyu ne kadar bulandırmaya çalışsanızda beşiktaş şampiyon olacak. Üstelik maç satın almadan, hakem satın almadan..

said:
Mephisto_, 01 May 2003 19:07 tarihinde demiş ki:
ben takımım şerefli diye de iddia etmedimki hiçbir zaman[bu aksini söyledim demek değildir], burda şerefli şerefli diye övünen beşiktaş taraftarınadır lafım

kendi taraftarını kandıran bir takım nekadar şerefli olabilirki ?[hline]When I look into your eyes
Staring back at me

[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 01 May 2003 19:03 tarihinde demiş ki:
said:
Darksun, 01 May 2003 18:48 tarihinde demiş ki:
Rüya görmeye devam ede dur sen...[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''

kimse seni aşağılamadı Darksun bu tip mesajlar atmamalısın...[hline][i]Slam City Jam...

Aşağılamakla ne alakası varki? Rüya görmeye devam et sen dedim :) gülücük koysam bişi denmicek ehhee
Orda ne art niyet var ne bişi...[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

yahu klüp çıkarları için yalan söylemişse ne olmuş yani
şerefsizmi olur bunu yaptığı zaman ? keyiftenmi adam yalan söylemiş?

üff saçmalamayın ya,sudan sebeplerle çamur atmaya çalışmayın[hline]People talk alot of shit but thats after I'm gone .Cuz they fear me in the physical form
Let it be known I'm troublesome
Sosyal ağlarda paylaş

Neden anlamamakta ısrar ediyorsun ki ? Noumayı beşiktaş değil federasyon yolladı. Beşiktaş tazminat ödemesin diye de cezası 7 ay yapıldı. Anlaşılmayacak kadar zor olmasa gerek.

said:
Mephisto_, 01 May 2003 20:35 tarihinde demiş ki:
nouma'ya istediği kadar ceza çıkarttırabiliiyorlarsa burda sorun vardır[hline]When I look into your eyes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...