Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

her gün tıraş olmak

forgiver

Öne çıkan mesajlar

3 senedir falan sadece 1 kere jiletle tras olmusumdur heralde.

Dayanabiliyorsaniz jilet kullanmak iyi esasen. Ama benimki gibiyse cildiniz vay halinize.

Sirf zayiflasin diye -yapiyorlarsa- yuzume lazer epilasyon yaptirmayi dusunuyorum. Sakallarim falan ne varsa. Ondan sonra tras olabilirim belki.

Hep kirli sakalim bu arada. Mis gibi =)
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

hergün tras olunca cildin alısıyo tertemiz oluyo. ama oyle haftada bir, 5 günde bir falan kafana gore kesersen cildinde bozulmalar oluyor, ozellikle cene altında boyaza dogru kırmızı kırmızı olur sinir bişey.

ters alınca olur o, normal sadece tek bir yöne doğru keserseniz tahriş olmaz. bide traştan sonra balsam sürmek lazım kolonya yakıyo biraz
Sosyal ağlarda paylaş

abi köpük temizlemek için duşa mı girilir lan. ben yüzümü yıkadıktan sonra sagda solda kalanların üzerinden tekrar bi geçiyorum zaten :D

mesela 3-4 haftadır kesmediğim sakalımı kestim bugün. ufacık böyle gözle görülmeyen sivilceler vardı. jilet de dandikti gerçi permatik aldırmıştım kapıcıya, yüzüm kan içinde kaldı. ama yıkayıp kuruladıktan sonra bişey kalmadı tabi parlıyorum şu an :P
Sosyal ağlarda paylaş

Brigand said:

peki duştan önce mi traş olunmalı sonra mı

Cilt biraz nemli olursa traş rahat olur, duş cildi ıslatıyor nemlendirmiyor sonuçta, o yüzden tonik, krem sabun artık ne kullanıyorsanız düzenli uygulanırsa cilt her daim nemini korur, duştan önce olup duştayken kılı tüyü atarsınız.

Ha en güzeli duşta olmak coolskin tarzı birşey varsa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...