Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bi yardim

Ayarsiz

Öne çıkan mesajlar

Artik gina geldi 50 den sonra kasamiyorum aw yi olmuo grp armak yalan oldu butun gun icersinde ya kasamiyorum exp yada yuzde 20 gelio butun gun icersinde solo da yapamiyorum cunku set ve bow um yok buda adenasizliktan acaba elf archer acsam top itemlerle lvl 50 yi ne kadar surede gorurum ve solo olayi nasi elf archer larin eskisi gibimi 50 den sonra lvl lenme nasi hizlimi yavsami 50 den sonra solo yapabiliyolarmi bilen bi arkadas dusuncelrini yazarsa sevinirim cok karasizim ya oyunu birakcam yada acicam bu chari tesekkurler saygilar[signature][hline]Valkynval LvL 50+ Abyss Walker Bartz

[Bu mesaj Ayarsiz tarafından 15 Temmuz 2004 22:44 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Ayarsiz tarafından 15 Temmuz 2004 22:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

acma okcu sakın cok zorlanırsın c1 ile prelude olsa top gearlar ile 1 haftada 45 falan yapabiliyosun su an cektigim zorlugu bilemezsin solo kasarak gunde 200k zarar ediyosun ki yinede ss spam etmiyorum aldıgım xp ise 6 saatte %10a yakın sehre gidip restockları saymıyorum grup grup grup baska yolu yok tek solo yapabilcek class ilerde yine silverranger oda hazardbow aldıktan sonra cunku ss kullanımı 2 ve b grade ss 45-50 arası bisiydi grup aramak yerine bir klana gir ve klanın gruplarına katıl sana en iyi tavsiyem bu olur.[signature][hline]icq:140353
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...