Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Multi Baldurs Gate

VashTheStampede

Öne çıkan mesajlar

BG2 ufak bir merak başlığında birkaç kişi multi BG 2 (SOA yada TOB farketmez. o karara bağlı olacak bir şey) yapmaya karar verdik. Şimdi oyunu oynamak için bir kişi daha arıyoruz. (5. adamıda buldum gibi. Gene de oynamak isteyenler buraya mesaj atsın grubu tekrar gözden geçiririz) Yalnız bir kişinin server olması gerek. Eh biz 56 K modemle bağlanıyoruz. DoGMeaT'in söylediğine göre serverın ADSL veya Kablo net olması gerekiyormuş. Sanırım istek açık. Böyle bir bağlantısı olan ve Baldurs Gate oynamak isteyen bir server arıyoruz. Oyun saatleri oalrak 23:00 ve sonrası düşünüldü ama şu sıralar 21:00'dan itiabren oynaaybilirim gibi gözüküyor. Diğerleri için ne kadar uygun bilemem tabi. Aha konuyu kaçırıyorum. Şimdi bu oyuna girecek, adam gibi oynayacak, diğerlerini yarı yolda bırakmayacak bir kaç oyuncu arıyoruz. Server'da tabiki :) Ha bu arada oynayacaklar hangi karakterlerle oynayabileceklerini ve hangi saatlerde girebileceklerini yazarlarsa iyi olur. (Ha birde Server arıyoruz demiş miydim :D)
Ben Mage-Thief-Bard-çok gerekirsede Fighter olarak oynaaybilirim. saatler olarak 21:00'dan itibaren her anım boştur. Mesajalrınızı bekliyorum. (Dakikası 1.000.000 olup ücret elektrik faturanıza eklenecektir. ehueheh) (Bakmayın bu kadar sulu olduğuma oyunlarda ciddiyetimi takıanbilirim :D)[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

ben oynamak isterim,512/128 lik baglantim var,server icin yeterli olurmu?[signature][hline]Ranger : Hero : Druid (Excalibur)
Hunter - you share a special connection with animals. Whether you rely on bows or firearms, you consider your weapons and pets to be your only true friends.

Hunter - you share a special connection with
animals. Whether you rely on bows or firearms,
you consider your weapons and pets to be your
only true friends.

What WoW Character Are You?
brought to you by Quizilla
">What Kind of WoW Character Are You?
Leathas.com,Her turlu Yemek Servisi Yapilir

Sosyal ağlarda paylaş

İyidir herhalde yeter. Yeter mi DogMEAT? Tecrübesi olan sensin yani :) Dur ben şu oynarım diyenlere bir özel mesaj atayım bakalım bir zaman kararlaştırlır herhalde bu başlık altında.[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

ooo süper. Çok şükür sabah demediniz. Ben de gündüzleri pek ortalıklarda olmuyorum. 10-11 gibi daha uygun hatta. (aldın değil mi özel mesajımı :D) Eeee ne zaman başlıyoruz. Ona göre oyunu yükleyecem ben. Daha yükleyemedim de :D[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla böyle denirse uzar gider derim ben. Ben saatimi belirttim. Birisi gün söylesin atlayalım. Yoksa tecrübe ile sabit. Herkes birbirine bırakırsa biz seneye falan "Ya biz birileriyle Baldur oynayacaktık ama. Kimle oynayacaktık? Baldur ne?" gibi sorualrla başbaşa kalabiliriz :D Yarın gece nasıl? Saat 10-11 suları? Herkes fikrini yazsın ona göre ayarlayalım. Serverımıza soralım tabiki :D[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam o zaman. DogMEAT yarın 10-11 gibi gireriz. Şimdi ufak bir ayrıntı kaldı. Çok ufak. Bu oyunda server açılması ve servera girilmesi ile ilgili birlgi rica edelim. Daha önce IWD oynadım biraz ama kafamda hiçbir hatırası yok. Nasıl girilirdi unuttum :)[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam değil mi? Yükleyecem oyunu şimdi. Akşam oynayalım. Server olacak arkadaş ipsini özelden falan bir şekilde yollarsa (yada icq falan yükleyip açayımmı? Daha yüklemeye vakit bulamadıydım :D) iyi olur. Bu akşam görüşürüz o zaman :D[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Millet buralardamısınız merak ettim. Gerçi erken daha ama 10:30-11:00 arası biraz turlayayım nette dedim. (Oynayacak ada bulmak iyi bir şey. Ama insanın içinde ya gelemzlerse korkusu oluyor :D[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Kensai sevmem ben. Savaşçı dediğin ya zırh giyecek yada savaşmayacak. ADam gibi yaparım ben büyücülük yada hırsızlığımı :)[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ehh bu gecelik yatı herhalde. Kido ve ben bekledik ama ses seda yok milletten. Neyse bir ara oynarız inşallah. Bende gidip TOb oynayayım kendi kendime :)[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Buluşma var desen başka gün yapardık yaa :) Her neyse. Zaten server olacak arkadaşı da göremedim. Eh neyse. Ben bir iki forumda daha mesaj atarım. 6 kişiye tamamlar öyle oynarız.[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

buradayim ben,inceliyorum sizi :),hafta ici erken bir saatte yapabilirsek (1 ten once tercihen) cok iyi olur.acarim serveri,herkes 120-130 pingle oynar,yeterli olur sanirim bg2 icin?pm atin serverin acilmasini istediginiz zaman

ha birde,herkes bg2 yi son versiyona patchlayabilirse iyi olur,bug vs siz oynayalim en azindan[signature][hline]Ranger : Hero : Druid (Excalibur)
Hunter - you share a special connection with animals. Whether you rely on bows or firearms, you consider your weapons and pets to be your only true friends.

only true friends.

Sosyal ağlarda paylaş

Evet yoksa bende getiririm karakterimi. memnun olmazsınız :) Sıfırdan başlayalım. eğlenceli olur :) Tamam hafta içi yapalım. Ne zaman olsun? Bu defa ben karar vermicem. Biri söylesin onaylarız :)[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

13 temmuz sali saat 13:30 ho$ gibi geldi bana,sizce?[signature][hline]Ranger : Hero : Druid (Excalibur)

only true friends.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...