Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eski Oyunlar Satılan Mağazalar

AltF4

Öne çıkan mesajlar

Phantasmagoria, Monkey Island, Grim Fandango, Broken Sword'lar vs.. Bu gibi eski fakat kült oyunları satan bilgisayar dükkanları var mı? Bir ara Kadıköy'de duymuştum böyle bir yer ama tam olarak hatırlamıyorum yerini. İstanbul içi böyle bir yer bilen varsa bizi de bilgilendirebilir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Kadikoyde bahariyeye cikarken sol tarafta bir sanatcilar sokagiydi galiba heykel var hatta gorursun, orada bir dukkan vardi satiyor eski oyunlari. Sonra bakirkoyde tren istasyonuna yakin bir anaokulu var, oradan carousel tarafina yururken saginda magic bilgisayar var, genelde bir motorsiklet oluyor onunde park edilmis. orada herseyi bulabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

DiadanLocke said:

Kadikoyde bahariyeye cikarken sol tarafta bir sanatcilar sokagiydi galiba heykel var hatta gorursun, orada bir dukkan vardi satiyor eski oyunlari. Sonra bakirkoyde tren istasyonuna yakin bir anaokulu var, oradan carousel tarafina yururken saginda magic bilgisayar var, genelde bir motorsiklet oluyor onunde park edilmis. orada herseyi bulabilirsin.

teşekkür ederim özellikle işte o Kadıköy'dekini çok duydum ama tam yerin tarifini bilmiyordum bugun mutlaka bakıcam oraya magic bilgisayara da bi uğramak lazım aslında. Bu arada konu 'phantasmagoria ne oyundu bee, ikincisi de çıkmıştı hatta' ya döndü bi anda :P Konuyu dağıtmadan başka böle mağaza bilen varsa paylaşsa da bilgilensek beraberce:)-D
Sosyal ağlarda paylaş

AltF4 said:

DiadanLocke said:

teşekkür ederim özellikle işte o Kadıköy'dekini çok duydum ama tam yerin tarifini bilmiyordum bugun mutlaka bakıcam oraya magic bilgisayara da bi uğramak lazım aslında. Bu arada konu 'phantasmagoria ne oyundu bee, ikincisi de çıkmıştı hatta' ya döndü bi anda :P Konuyu dağıtmadan başka böle mağaza bilen varsa paylaşsa da bilgilensek beraberce:)-D

niye konu onun ustune onu konusun lan diye bi zounluluk yok ki
amaci bu forumun
guzel oyunda phantasmagoria evet
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...