Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neden ?

Draz

Öne çıkan mesajlar

iyi bi insan olduğuna inanıyosun insaların cogundan nefret ediyosun biliyosunki insaların çoğu kötü bu yanlış değil doğru bi cok kız arkadasın oluyo ama istediğini bulamıyosun ...

ama bir gün hiç beklenmedik bir anda hiç beklenmedik ir şekilde karşına o çıkıyor ve süper bi şekilde bi ilişkiye başlıyosun karşındaki insan tamda sana benziyor insalara güvenmiyen insalaarın kötü olduğuna inana ve düşüncelerin tamami ile uyduğunu düşündüğün gerçekten temiz bi insan çok güzel bi ilişkiye başlıyosun.

Her şey çok ama çk güzel başlıyo bi o kadar da hızlı bi nevi kızların beyaz atlı erkek bekleme versiyonunu bir erkek olarak yaşıyosun tamam doğru kişi budur diyosun diğer kızlardan farklı temiz bi o kadarda senle aynı düşünceleri paylaşan ki bu devirde biliyosunuzki doğru temiz bir kız bulmak gerçekten çok ama çok zor tüm saf olan duygularını onunla paylaşıyosun her şey süper tam bir leyle modunda 1 hafta yaşıyosun hayat umrunda deil her şey onun üstüne bi anda kurulucak kadar hızlı onun kokusuna hasta bi şekilde yaşamaya başlarken küçük bir incinme yaşıyosun tamam olabilir derken üstüne en büyük darbe geliyor bir mesaj ile

şuana kadar tanıdığım en iyi insan sensin seni belki bi kaç gündür kırmış olabilirim ama bitti ....

eee bundan sonra ne olucak bir kez daha bir kez daha kalbin kırılıyo bırakmak istemiyosun ama biten bir şeyi zormak da istemiyosun.

şimdi en güzel ilaçı uygulamaya başladım ama bi yandanda bi acıyı tüketmenin yolunu aramak istedim

bira ve sigara en yardımcı etken ama bi yandan en sevdiğim insalrdan değilde başka insanların düşüncelerine ihtiyaç gerçekten duyuyorum.

çünkü insaların çoğuna güvenmek en büyük hata bundan eminim ama bu saaten sonra ne olcak ?

insalardan dahada fazla nefret etmekle birlikte bir daha hiç kimseyi hayatıma sokmak istemiyorum tamamı ile hiç bi insanla birlkite olmadan bu hayatı bitirebilirmiyim acaba ?

gerçekten zor ama biraz tavsiyelere ihtiyacım var belki burda yardım bulabilirim dedim.

lütfen canım gerçekten cok sıkkın tek rıcam bu kadar kalbim kırılmışken kimsenin dalga geçercesine bir cevap yazmasını istemiyorum sadece varsa acilen tavsiyelerinizi bekliyorum blki benim farkedemediğim bir şey söliyebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Draz said:

bi cok kız arkadasın oluyo ama istediğini bulamıyosun ...

( İllaki deneme yanılma yöntemi karpuzu yarıcan bakıcan kelek mi kan mı diye. )

( Sen karaçarşaflı bi hatunla evlensen ne b. yicen onu de bana milli piyango gibi lan büyük ikramiye çıkma olasılığı % kaçsa onda da öyle güzel hatun çıkma ihtimali. Bir nevi kinder süpriiz de diyebiliriz. )

bu devirde biliyosunuzki doğru temiz bir kız bulmak gerçekten çok ama çok zor

( sorma sorma.. )

her şey süper tam bir leyle modunda 1 hafta yaşıyosun

( leyle modu nedir ben bilmiyorum da ? )

bir incinme yaşıyosun tamam olabilir derken üstüne en büyük darbe geliyor bir mesaj ile

( Da ra ra raaam! " Bitti anlıyo musun ? Bitti. " )

şuana kadar tanıdığım en iyi insan sensin seni belki bi kaç gündür kırmış olabilirim ama bitti ....

( Ben seni hak etmiyorum ayaaaaa. )

insalardan dahada fazla nefret etmekle birlikte bir daha hiç kimseyi hayatıma sokmak istemiyorum tamamı ile hiç bi insanla birlkite olmadan bu hayatı bitirebilirmiyim acaba ?

( Arada kerane'ye gidersin canım o kadar da olmaz yaşın kaç 16 17? )

gerçekten zor ama biraz tavsiyelere ihtiyacım var belki burda yardım bulabilirim dedim.

( Güvenmediğini söylediğin canlılardan tavsiye almak istiyorsun ? Bize güvenmeyenlerle ilişkimiz başlamadan bitiyor üzgünüm. )

blki benim farkedemediğim bir şey söliyebilirsiniz.

Farkademediğin şey blu çağında şafak sayıyosun. Ve konuyu garbage'a değil kişisel'e açman gerektiği.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...