Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kimler kaldı ?

Aron-Caldwell

Öne çıkan mesajlar

said:
s3ns3i, 30 April 2003 20:54 tarihinde demiş ki:
Kumadam hep burada, Arlooax da yakinda geliyor...

Saolasın eski dostum ben demeden sen demişsin ağzına sağlık,

evet ben devam ediyorum hatta bugün iş yerini Blackrose aradı belki oda geri gelecek, açtır diye baskı yaptım biraz accountunu, umarım gelir.

ben nerelerdeyim, "Neverlander" adlı karakterimle genelde moonglow felluca yada wrong fellucada takılıyorum, şu sıralar "role play" karakterimin ailesinden kalan mirası kendi büyücülük uğraşlarına harcamasını ve iyi bir cleric büyücü olması yolunda çalıştırıyorum, aynı zamanda virtue'lerde compansion üzerinde odaklanmış durumda idi, dün itibari ile "knight" oldu her nekadar bir büyücü olsada, (keşke templar falan oslaydı büyücüler)

Kumadam bir hevesle başladığı necromancer'lık yolunda 70'lere gelince evde hanıın dırdırı, oyunda lag vede iş yerindeki yoğun çalışma ile fazla zaman kaldıramıyor eskisi gibi.

yine de forumlar geri geldiğine, bende yavaş yavaş yine hanımın gönlünü alıp bir ctsi gece yarısı organizasyonlarına girebiliriz. Aslında son organizasyon hiç gerçekleşemedi yaa neyse...

yine de "green thorn" toplamak zevkli olabilirdi...

Gelecek döenm için...şöyle aktivitelerden bahsedebiliriz...mesela ;

"orc'lardan nefret ediyorz haftası"...en yakın orc camp basılır...eğlenilir yada eğlendirilir...
"Savage sevdim ama bekarsın dediler vermediler haftası" savage camp basılır kız kaçırılır...
"karıncaları ezmeyen ölsün haftası"...karınca yuvalarına gidilir, içeriye sigara dumanı sıkılır..eğleniliri....dumanlanılır...
"Juka-Muka haftası", adındanda anlaşılacağı gibi jukalar mukalanır....

gibi yaratıcılık tamaen sizlere kalmış...

"ünlü reklamın dediği gibi..gerisi size kalmış..axe"[hline].:. RES TANTUM VALET QUANTUM VENDI POTEST.:.

"Birşeyin değeri ancak başka kimselerin ona vereceği bedel kadardır"

Sosyal ağlarda paylaş

hmmmm........
ölüler ölmiyirler topunun allahtan önce biz belasını verelim haftası

Envayi çeşit undead öldürülür,silver silah satışında patlama gözlenir :lol:[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
---------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

Bende daha dün aktive ettim sensei kardeşim saolsun. Newbie Char, Cascadeur Fulton, Haven ve civar arazide skill kaserken görürseniz meraba demeyin büyük ihtimal makrodadır karekter :)

Şaka bir yana Atlanticteyiz.

Arlooax The Elven Mage

[Bu mesaj Arlooax tarafından 01 May 2003 22:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...