Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Irc Scriptinden Trojan Damladı :(

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Irc scripti çektim dandik birşey-belalı inviter - adından anlamalıydım zaten belalı olduğunu :) bir tarattım mcafee ile 2 tane flood.as/trojan kapmış .ini uzantılı dosya vardı sildim bunları ama şimdi başka yerde varmıdır bunlar.Bilg tümden tarattım mcafee ile birşey çıkmadı ama trojanların hala olup olmadığını nasil anlarım acaba?![hline]Silphatos Iceheart - Locus@NBL
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage

>Grynn Iceheart - Ethernass
>Grynn Uth Xare - Quaxis
>Botanika - SNN,MedicGS,@net CS 6.2 - SNN
HLDM ver.1.0.1.6

Sosyal ağlarda paylaş

irc kullanıcılarının bir bölümü kendilerini ultra süper yüksek high level hacker zannettikleri için script yazanlar da ya bu durumu düşünerek bu lame eklentileri koyuyorlar scriptlerine ya da bu lame eklentileri koyarak iyi bir iş yaptıklarını düşünecek kadar lamer oluyorlar. *çerçeveletip duvara asar :p*

eğer bu trojan/virus içeren dosyaları kullanan fonksiyonları çalıştırmamışsan ya da direk olarak bu dosyaları çalıştırmamışsan büyük ihtimalle tehlikeyi atlatmışsındır.

irc konusunda tavsiyem düz mirc'ten başkasını kullanmaman. çoğu zaman bu scriptler sana söylediğinden fazlasını yapar senin haberin olmadan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...