Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Lost Symbol

fede

Öne çıkan mesajlar

konusu (ben bilmiyordum)

Melekler ve Şeytanlar Da Vinci Şifresi ve Dijital Kale ile bir dönem beynimizdeki trafiği Maslak trafiğine çeviren Dan Brown'ın yeni kitabı geliyor. The Lost Symbol 15 Eylül'de tüm dünyada piyasaya çıkacak. Bazı kaynaklar 5 milyon adet baskı yapılacağını belirtiyor. Yapar normaldir. Çıkış tarihi hakkında elbette üzüldüm ama sevindiğim tek nokta yazın plajlarda "40 yıllık ömrüne ancak 2 kitap sığdıran büyülü" ellerde görmeyeceğiz Dan Brown'ı. Hani "Ben okurum aydınım" tripleri. Yalan. Sorsan Mevlana'yı dans hocası zanneder. Ek olarak; bu kitaptan evvel "The Solomon Key"i çıkartacaktı Dan Brown. O kadar uzattı ki fanatiklerinin ağzından salyalar akıyordu artık. O proje iptal oldu yerine ağababası geliyor işte. Konu yıllardır ilgilendiğim konu olan masonluk üzerine temelli. Melekler ve Şeytanlar'ı da bu yüzden sevmiştim. Hala birçok forumda (bilişim bazlı) nickname olarak Illuminati'yi kullanırım. Sevdiğimden değil ilgilendiğimden tabi. Dan Brown'ın eserlerinden sadece İhanet Noktası'nı okumadım. Konusu nedir tavsiye edilirmi yorum bırakınız. The Lost Symbol Eylül'den önce gelmez umarım..
"Amerikan topraklarında geçen ve Başkent Washington'un gizli tarihini anlatan bir hikayemiz var. Hikayeyi tarihin en eski kardeşlik örgütü mason'ların içine yerleştirdim.."

not=tamamen çalıntı bilgidir kaynak İnternet İs For ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...