Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Simdi reklamlar...

Volfied

Öne çıkan mesajlar

Ahem ohom guhum...

Madalyalar artiyor, ve mukemmel projemiz Lyricz sarki sozu ekleme madalyalarimiz cikti, ilk madalya 1000 sarkidan basliyor, sadece 3 kisi de var, HellHound, Wastiskas ve Bendeniz Volfied, ama sizde de kolaylikla olabilir, sarki eklemek gercekten kolay.
Once albumu yolluyorsunuz ve sarki sozlerini comment olarak tracklist gibin ekliyosunuz, ve biz onlari bos lirikle falan albüme bagli olarak yolluyoruz.
Ekledikten sonra siz bos sarkilara correction verircesine sozlerini yolluyorsunuz, ve biz de size Thanks to bla bla yi ekleyip sarkiyi ekliyoruz. Ve size +1 veriyor.

Gerçkente basit, biz HellHound la bir gecede 600 şarkı ekledik, benim tek yaptigim sey kabul etmek ve albümleri eklemek, gerisi size kalmis.

Hadi bakalim![hline]Speak to me now, and the world will crumble,
Open the door, and the moon will fall...

Sosyal ağlarda paylaş

Khirsah şööle bi sorun oldu o gün, HellHound da tam o sırada yolladı, onunki 17:14 dü, seninki 17:15 di.

İlk olanı aldık, gerçi Doggy e sordum, onun içins orund eğil o kdar, istiyosan bir daa yolla senin adına geçiriyim, ama açıp değiştiremem Kirsah yolladı diye.

Ya da bir dahakine albüm takır olarka yollayacaksanız önce bi mesaj PM sisteminden, ben anlarım başkası yollarsa decline ederim.[hline]Speak to me now, and the world will crumble,
Open the door, and the moon will fall...

Sosyal ağlarda paylaş

ben anlamadım şimdi albüm yollayınca o zaman +1 alıoruz sadece ?
yanlış mı anladım ? yanlış anlamadıysam siz nası aldınız 1000 tane albüm mü submit ettiniz hiç sanmıorum
ben yanlış anladım veya sen yanlış söyledin o zaman[hline]
Sam, 12 Ocak 2003 01:02 tarihinde demiş ki:
eski günlerimde olsam çesmastır'ı da pataklarım da
a.k.a. Uçan Sam
Sam, 18 Ocak 2003 06:32 tarihinde demiş ki:
süperdi ilk red alert'teki mammoth tank biriktirip kafadan dalma olayı
Strateji Anlayışım Mammoth'tur
Sosyal ağlarda paylaş

sozunu yolladiginiz $arki sayisi belirliyor kac $arki yolladiginizi. adi ustunde; yolladiginiz $arki sayisi.

ama $oyle; genellikle albumlerle birlikte yollaniyo $arkilar :) once album yollaniyo, sonra album eklendkten sonra da $arkilari :)

lyricz 'de my profile kismindan kac $arki/album yolladiginizi gorebilirsiniz[hline]wastiee
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 29 April 2003 06:40 tarihinde demiş ki:
Sanar isem ki albümler 1 puan veriyor
[hline]
Uçan Sam demiş ki:
*eski günlerimde olsam çesmastır'ı da pataklarım da
*hentai bile oynardı eskiden :)
*süperdi ilk red alert'teki mammoth tank biriktirip kafadan dalma olayı
Strateji Anlayışım Mammoth'tur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...