Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vasıfsız yönetici gördüm sanki..

Nessarien

Öne çıkan mesajlar

ZaugnaKhaldun said:

Her zaman denildiği gibi, bu gibi sorunları oturup publice taşımak yerine adminlerden birine iletirseniz hem sorununuzla daha düzgün bir şekilde ilgilenilir; hem de boşu boşuna ne kimseyi itham altında bırakmış, ne de forumda gereksiz bir tartışma başlatmış olursunuz.

çok sıkıcı bir yöntem
Sosyal ağlarda paylaş

Banım falan yeni açılmadı açılalı çok oldu. Link vermeme ne gerek var yöneticilerin polemik yaşadığı konulara girip bakmak yeterli.

Bazıları inanılmaz şekilde laflar söylüyor ve postları ertesi gün siliniyor hiçbirşey olmamış gibi devam ediliyor. Bazılarıysa aynı laflar, hatta daha hafiflerinden ötürü cezalandırılıyor. Yöneticilik bir iş demedim ki ? Hobi olarak yapılabilen birşey gayet güzel şekilde yerine getirilebilir önemli olan yapan kişinin karakterinin düzgün olması ve nitelikli bir insan olmasıdır. Bunu hobi için yapıyorum dur içine edeyim yaptığım bu işin tarzında bir mantık ve anlayışı daha önce hiç işitmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

ZaugnaKhaldun said:

Her zaman denildiği gibi, bu gibi sorunları oturup publice taşımak yerine adminlerden birine iletirseniz hem sorununuzla daha düzgün bir şekilde ilgilenilir; hem de boşu boşuna ne kimseyi itham altında bırakmış, ne de forumda gereksiz bir tartışma başlatmış olursunuz.

çok sıkıcı bir yöntem

Neden iki kişi arasında kalsın ve üstü kapatılsın ? Ha tmm biz bakacaz ona laflarını duyacağız başka ne olacak ?

Vakit geçirdiğimiz bir platformda herşeyin adil ve düzenli şekilde işlemesi en doğal hakkımız bunu bize sağlayamayacak nitelikteki insanların açtığı platformun amacı nedir merak ediyorum. Böyle bir cevapla karşılaşmayacağımızı düşünüyorum.

Bu forumu oluşturan her üyenin en doğal hakkıdır bu. İster böyle bir sorun yaşamış olsun, ister yaşamamış bu konuya destek verip yanlışların düzeltilmesi için dik duruş sergilemelek gereklidir.

Ben güdülmeyi kabul etmiyorum. Edenler sessiz kalabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

En başta Ultima oyunu oynayan eşin dostun arkadaşın muhabeti için açılan paticik, gel zaman git zaman büyüdü ve genişledi. O nedenle yöneticilerin ya sev ya terket tarzı son 5 yılda pek değişmedi. Şimdi de çıkıp birinin bunun aksini söyleyeceğiniz düşünmüyorum. Çaba güzel ama her sene bu ve benzeri nedenlerle mass ban yaşadık, yaşıyoruz. Yaşadığımız ülkede demokrasi var mı da forumda olsun baboli? Konuşmiyim konuşmiyim diyom duramıyom. Sustum vallah son bu :D.
Sosyal ağlarda paylaş

Nessarien said:

Banım falan yeni açılmadı açılalı çok oldu. Link vermeme ne gerek var yöneticilerin polemik yaşadığı konulara girip bakmak yeterli.

Bazıları inanılmaz şekilde laflar söylüyor ve postları ertesi gün siliniyor hiçbirşey olmamış gibi devam ediliyor. Bazılarıysa aynı laflar, hatta daha hafiflerinden ötürü cezalandırılıyor. Yöneticilik bir iş demedim ki ? Hobi olarak yapılabilen birşey gayet güzel şekilde yerine getirilebilir önemli olan yapan kişinin karakterinin düzgün olması ve nitelikli bir insan olmasıdır. Bunu hobi için yapıyorum dur içine edeyim yaptığım bu işin tarzında bir mantık ve anlayışı daha önce hiç işitmedim.

Üstüne alın veya alınma ama, bir kişi kendini olgun olarak görüyorsa forumdan kalıcı olarak ban yemediği sürece her şekilde hakkını kolaylıkla arayabilir. Ha dersin ki ben hakkımı aradım kimseye ne laf soktum ne küfür ettim gittim yöneticilere ama bana kötü davrandılar, o zaman haklısın.

Bilemicem. Bu başlığın bir amacı yok bence.
Sosyal ağlarda paylaş

o olaylarinda linkini ver, bas adamin yazdigi mesajin sikayetine, her sikayet ettiginiz, veya yanlis oldugunu dusundugunuz seye ceza verilmiyo, ve evet adam kayirma dediginiz sey var, kimse de inkar etmedi bu zamana kadar, 6 yillik uyeyle 3 aylik uye ayni seyi soyleip, biri ceza alirken digeri sadece uyarilabiliyo.
Sosyal ağlarda paylaş

ZaugnaKhaldun said:

Adminlere iletince banlanıyosun asdada.
Sosyal ağlarda paylaş

Nessarien said:

mokoko said:

aquila nın linklediği konuda nessarien tamamen haksızsın. sen adama davar dersen gelipte burda hakkını arayamazsın.

Yalan yanlış argümanlarla dürüst bir insanı suçlayıp konusunu trollemek davar lafından daha ağır, buna emin olabilirsin.

Adam sana davar dedirttirmek için onu yapıyor zaten lol
Sosyal ağlarda paylaş

tekrar sizlerle beraberiz sayın seyirciler. paticik yönetimi yörünge için gerekli çalışmalara başladı. paticik halkı ise hala kızgın. ama halk ikiye ayrılmış durumda. halkçılar ve devletçiler olarak. durum gittikçe kötüye dönüor. evet şu an hatta yörüngeden yeni gelmiş bir üyemiz bulunmakta. evet FEDE senin düşüncelerini alalım...

nasıl bi yer oraları? sence neler olmalı olmamalı? dinlioyurz...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...