Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Very İmportant!

Soulbringer

Öne çıkan mesajlar

Bakın şimdi ben THief 3 oyununu aldım kurdum bana dediki git
Direct x 9 u kur gittim kurdum bana dediki
git Driverinin yeni surumunu indir indirdim.Driver im Geforce 4 440 mx

Neyse bunları yaptım oyuna giriyorum şöyle bir hata veriyor.
Senin Pixel Shader ın 0.0 ama bana 1.1 lazım veyahut daha üstü
Şimdi ben Pixel Shader i nasıl 1.1 yapabilirim.
HELPPP MEE:::[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

Hıhmm evet sanırım yanlış yere açmışım taşırlarsa iyi olur kendi dikkatsizliğim adına özür dilerim...[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

Ama oyun açıklamasında 440 larda çalışır dıye bır açıklama var yoksa benmi yanlış gördüm?[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

ekran kartın pixel shader 1.1 i destekleyen yanı dx9 destekleyen bir kart degıl bu yuzden oynayamazsın ...
3danalyzer denen (direkt dl e link e izin yok) programla ekran kartın yeterınce hızlıysa belkı bır sansın olabılır ,denemekte serbestsin, 1mb den ufak bısı ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...
Sosyal ağlarda paylaş

MX desteklemiyor demişlerdi ban kime sorsam. (Oyun çalışmıyor de birisine mutlaka MX desteklemiyor der direk. Abi ondan değil FX falan diyene kadar giderler :D) Muhtemelen oynaman zor oyunu. Şansını dene yine de o programla.[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

Denedim ve şöyle birşey oldu.
Oyuna girdi Eidos hedesi reklamlari felan
Ama loading e geldiğinde windows a geri döndü ve bunu hep yapıyor sanırım gidip tüm Eidos ahalisine bir uçak la saldırı yaptırmak en mantıklısı ve en temizi olucak...[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

"çok önemli" desek? veya "thief sorunu"? bu ne garip başlık?[signature][hline]Question: How many C++ programmers does it take to change a light bulb?

Answer: You're still thinking procedurally! A properly designed light bulb object would inherit a change method from a generic light bulb class!
Sosyal ağlarda paylaş

abi senin ekran kartının zamanı geçti artık pixel şeydır yeni nesil ekran kartarında var bu arada dx9 yüklemem pek işine yaramaz onu söyliyim dx8 falan geri yükle[signature][hline]Benim Şirin Ezik Sitem
maykıl ceksını çok severim ama aslında metalciyim
balkondan bebek sallayanları da sevmem
nameless13 demiş ki:
taklitlerimden sakının
Sosyal ağlarda paylaş

Thief, Splinter Cell, Prince Of Persia, Deus Ex hifbirini oynayamıyorum böhühühühü:(.....fırkkk...

off bu soğanlar da canımı yakıyor yaw....fırkk...[signature][hline]Carve your name into my arm.
Instead of stressed, I lie here charmed.
Cuz there's nothing else to do,
Every me and every you.

Sosyal ağlarda paylaş

Üstadım Mx desteklemiyor Thief3ün kullandığı motor. Upgrade yolu gözüktüyse icqmu biliyorsun :)[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...