Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Emu'da ki Jedi'lık Dalgası

evkav_yamir

Öne çıkan mesajlar

İlk olarak gidiyorsun 2 -3 tane prof kasiyorsun,1 close combat 1 range combat tavsiyemdir...sonra badge topluyorsun yaklaşık 30-40 tane...sonra gidip rasgele npclerle konuşuyosun sana git şunu kes ama kaç tane bilmiyorum diyo..gidip yapiyosun bitince bi mesaj fln geliyo...rumor denilen olay bu...bazen 1 tane bazen 50 tane sürebiliyo şuan 56ıncı rumorunu yapan varmış..neyse bunlar bitince

rasgele yaratıklardan HOLOCRON düşürmeye çalışıyosun %0.03 şanş ile düşüyor...sonrasi klasik michael'i kes shirea git olayı..
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Netcafe said:

İlk olarak gidiyorsun 2 -3 tane prof kasiyorsun,1 close combat 1 range combat tavsiyemdir...sonra badge topluyorsun yaklaşık 30-40 tane...sonra gidip rasgele npclerle konuşuyosun sana git şunu kes ama kaç tane bilmiyorum diyo..gidip yapiyosun bitince bi mesaj fln geliyo...rumor denilen olay bu...bazen 1 tane bazen 50 tane sürebiliyo şuan 56ıncı rumorunu yapan varmış..neyse bunlar bitince

rasgele yaratıklardan HOLOCRON düşürmeye çalışıyosun %0.03 şanş ile düşüyor...sonrasi klasik michael'i kes shirea git olayı..

Selamlar, dün yükledim bende SWGemu'yu bu 2-3 prof'u kasmayı hangi gezegende yapmak lazim JEDI skilleri icin ? ve de ozel birkaç ajan var mı başlangıçta çalışmak için.. Teşekkürler.

Not: Birde oyun içerisinde Türk oyuncuların buluştuğu yerler var mı varsa nasıl bulunur onuda iletebilirmisiniz
Sosyal ağlarda paylaş

Netcafe said:

İlk olarak gidiyorsun 2 -3 tane prof kasiyorsun,1 close combat 1 range combat tavsiyemdir...sonra badge topluyorsun yaklaşık 30-40 tane...

ee oyun precu degil mi ? yani sadece skill kasip masterlayip sansa slot un acilmasi ? yeni biz oyle actik cu dan once. Bu dedigin olmamasi lazim hatirladigim kadari ile ? yyani badge olayi.

edit : yoksa benim dedigim pub6 oncesi idi galiba, yani ilk jedi acma sistemi, yaniliyor olabilirim, yillar oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

GwindonSurion said:

ilk jedi açma sisteminde holocronlarla 32 meslek masterlıyodun bu daha farklı bi sistem test center için geçici olarak yazdıkları, officalda daha zor hale getirecekler

yok 32sini de mastelamiyordun bir holocron düşürüyordun sana masterlamana gereken mesleiği söylüyordu böyle 2-3 sefer yapıyordun en sonuncu holocron sana mesleğin adını söylemiyordu random deneme yanılmayla arıyordun.
Sosyal ağlarda paylaş

xieon said:

GwindonSurion said:

ilk jedi açma sisteminde holocronlarla 32 meslek masterlıyodun bu daha farklı bi sistem test center için geçici olarak yazdıkları, officalda daha zor hale getirecekler

yok 32sini de mastelamiyordun bir holocron düşürüyordun sana masterlamana gereken mesleiği söylüyordu böyle 2-3 sefer yapıyordun en sonuncu holocron sana mesleğin adını söylemiyordu random deneme yanılmayla arıyordun.

20. de de çıkmadı bana değişiyor tabi evet
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

DoruK said:

GwindonSurion said:

derken, burdaki karakterler silinecek mi o zaman?

bu test server bildigin gibi, illa ki silinecek. Ama hersey hazir oldugunda, o gun gelse de silinse jedi m dersin herhalde :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...