Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Slipknot Vol. 3: (The Subliminal Verses) coming May 25th

arcane

Öne çıkan mesajlar

walla bende 2 albümü var orjinal, biri iowa ki sacma sapan igrenc geldi, dieri siz slipknot diosunuz sanırım da bende ilk şarkı 8316836213 falan ikinci sarkı sic ucuncu eyeless 4 waitnbleed diye gidiyo bu albümmü slipknot? walla ben begenmedim turntable olmasa direk hardcore gibi, neteknitk var ne bisi, zaten adamların tableture baktım 001001011101000101101010 database[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts
Yeniden Baslasak , Patates mi yesek?
Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

tamam ozaman dinleme ama o gitarist agızını açık bırakacak kadara teknik çalıo teknik arıosun ama
1) sen anlamıosun çünkü teknik sana göre 42423432 notayı bi sn de basmak
2)senin aradıgın oysa slipnkot a uygun bişi deil o ama adamın ayptıgı kayıtlar war malmsteen den bi farkı yok.[signature][hline]bornozlu canavar
Sosyal ağlarda paylaş

Lyriczde Iowa albumunde, şarkıların hepsi birbirine karışmış. The Shape şarkısında I Am Hatedın sözleri falan yazıyo daha bi kaçtane daha karışmış böyle.

Bu arada grubu kalitesiz bulmak neye göre ve nası verilen bi yargıdır açıklarsa seviniriz.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

boşuan tartışılmasın zewk abi
nefret etmeyi sewen ya da nefret ederek kendini iyi hissesip sorunlarının çözümünü nefrette bulan insanların işi abi slipknot ben şahsen slipknot olmasa kesin katil olmustum ama iyi ki var hep rhatalattı avazım cıkana kadar bagırıp söledim ve bütün sinirimi aldı[signature][hline]bornozlu canavar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 17 Mayıs 2004 19:28 tarihinde demiş ki:
tamam ozaman dinleme ama o gitarist agızını açık bırakacak kadara teknik çalıo teknik arıosun ama

adam gitar hocası çalsın yani :D

ayrıca dj olmasa hardcore dien arka söliim adamlar ztn o amaçla yola çıktılar
death e kayarak tarzı ilginçleştirdiler[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

son albümlerini bilmiorum deathe meathe kaymalarını da...

arkadaşım şunun nesi teknik allasen ya... ayrıca bana gore teknik 3000 tane notayı 1 saniyede basmak deil, guzel bir melodiyle ritmik birşekilde uyumlu çalmaktır, örneğin petruci yada vai... adamın çalabilmesine bişi demiyorum ama çalıyomu ? hayır... malmsteenle o gitaristli özleştirdin ya hll olsun diorum... gruba ettiğim laf yok ama, akorlar filan yok, dinleyecegim en son gruplardan biri... adamlar ölümüne nefret kusuyolar, "sic"in basındakji sözleri anımsıyorum: enemy show you what you wanna be..." eger kafa daitmak istiyosan baska gruplar var... hem teknik death hem de hayvan gibi sert olan (ben dinleyemiyorum) ama kafa skmek istiosan bence slipknot en ideali... sevenlere bişi demiorummutlaka bişiler duyuyolardır da dinliyolardır ama benim sevdiğim gruplar arasında sondan 5.-6. filan... sizin algıladığınız ne onu anlamaya calısıyorum, yani; eger müzikse müzik yok zaten dediğim gibi 0 ve 1 arası deişiyo notalar.. eger sözlerse gidin rap dinleyin abi onlarında bu tip tepkili şarkıları var, ama ben gitar olsun böğüriyim ve ona buna küfrediyim filan diosan slipknot gorunuyo gibi...

eger birisine atıyorum sopa atmanı engelleyen bişi varsa bu slipknot yada herangi başka bişi deil kendinsindir...kendinden başka hiçkimse senin ruhundakin deiştiremez, eger ki o müzikdeki sözler senin insanlara davranış biçimini "derinden" etkiliyosa boşver metali sen hafiflet biraz abartmışsın demektir, sonuç olarak müzik bi hobi, hayat tarzı deil..[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts
Yeniden Baslasak , Patates mi yesek?
Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

bence o palyaço suratlıya çocukluğunda bir palyaço tecavüz etmiş olmalı.yanı aslında hepsi birseyden korkuyordur:) ben onlar kadar gereksiz bir müzik yapan grup görmedim.dinliyenlere saygı duyuyorum.ama bence yaptıkları işe saygı duymuyorlar.yanı yaptıkları müzikmi?
cevaplarınızı bekliyorum..[signature][hline]gitar koca g*tlü bir kadındır.
Sosyal ağlarda paylaş

Slipknot elemanları Bir Ruhsal Rehabilitasyon Merkezinde tanışmış ve bir grup kurmaya karar vermişler.

Corey Eskiden sex shopda falan çalışıyormuş.

ehe pek normal değiller yani :-)

Bu arada dönüp dönüp Duality dinlemeye başladım git gide hoşuma gidiyo.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

aynen eheh
pulse of the maggots da hoşuma gitmeye başladı...

corey iki grupta
joey 2 grupta çalıo
mick gitar hocası
sid free dj vs vs vs

bu arada slipknot ın number one ı joey dir ztn numarasndan da bellidir :)[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Elimde Joey solo diye bir Video var, Konserden alıntı.
Biliyomusun bilmiyorum ama bir solo atıyo Joey aklın durur.
Böyle oturdugu koltuk ve davullar falan herşey yere sabitlenmis durumda. Platform Dik kalkıyo segirciye dogru donuyo. Ters duruyo yani baya. Manyak bisey.
Pentagram cıkyıo ısıklar sonunce kırmızı altında dehset yapmıslar.
My Plague'nın klıbının cekıldıgı konserden. Kazaa'dan Slipknot - Joey Solo olarak cekmıstım.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

o konserin fullu war bende
o soloda bence dandik bi solo :) (joey gibi bi adam için tabi :D )
sid ztn konser sonunda dio ztn herkes o soloya bayıldı filan die
o konserde neler oluo bi görsen
kaos sadece
hergün izliorm diormya işte onu

mesela : sid seyircinn üstüne atlıo alanı gezio bu arada tulumu parçalanıo buda bi kaç kişiyi yumrukuluo spit it out da corey herkesi yere oturtuo sonunda coşmadan önce sora jumpdafuckup diince napçakz dio seyirci gazla jumpdafuckup dio sora şarkının o kısmında jumpdafuckup dio kaos ötesi oluo filan
o londra konserinn dvd olarak piyasaya sürülmeside coreyin konserde ingiltere de 1 numaralı albüm yaptınz için teşşekkür ederiz sözüyle özetlenio.

dvd yi hala bulamıorm nereye gitsem bitti dio çıldrmak üzereym vcd sux

ha bide konsere çıkmadan önce yani sahneye çıkmadan önce shawn nın yere kusması sonra elleyp üzerine sürmesi ayrı bi olay
konser sonunda insanlar çok komik adamın elinde ayakkabı war ve bu benm deil dio
biri gözlünü gösterio gözlükten eser yok filan filan
o konseri izlediimde ilk 2 gün boynum arıdı... tüylerim diken diken oldu vs...[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

daha önce başka bi foruma koyduum resimerden daha dönerken platform

ters dönmüşken

spit it out da jumpdafuckup dediinde corey bundan sonrası kaos işte[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]

[Bu mesaj BiTcH_oFBaT tarafından 20 Mayıs 2004 21:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...