Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kilo almak için

chagy

Öne çıkan mesajlar

ya evt orası doğru ama böyle kendimi çirkin hissediyorum yani çirkinden kastım sadece tip olarak değil..
ayrıca hayatımda hiç kumaş pantolon giymedim,bi kere giymem gerekti kumaş pantolon almaya gittiğimde bana göre beden olmadığını imal edilmediğini söylediler , kendim diktirmem gerekirmiş , kot ların bile en küçük bedenini alıp kemer takmak , insanı olumsuz etkiliyor elimde değil :([hline]Bu gece yıldızlar aşkımızı yazdı gökyüzüne,içlerinden biri kaydı,dileğim oldun...
Sosyal ağlarda paylaş

evet bilirim, 1.79 boyla 45 kiloydum :) rüzgarda uçacağımı söylerlerdi ama ben hep imkansız olduğunu düşünürdüm, çünkü o kadar inceydim ki rüzgar beni hep ıskalardı :D

şimdi 72 kilo oldum, fazla değil ama farkındayım ki yemenin ölçüsünü bir parça kaçırsam alıp başını gidecek bir göbek adayım var.

böyle bir korkunu olmadığı zamanları özlemiyor değilim. :)
Sosyal ağlarda paylaş

ehehehehe rüzgar :lol:
ya aslında ben hep 54 kiloydum ama boyum kısaydı herşey nesquick içmeye başlamam la başladı 18,19 umde boyum 168 ken şimdi 20 yaşındayım 176 bir anda boyuna büüüdük enimiz küçüldü...:-p[hline]Güneşi seviyorum diorsun,güneş açınca gölgeye kaçıyorsun,yağmuru seviyorum diorsun yağmur yağınca şemşiyeni açıyorsun,korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu weight gainer ı nerelerden bulabilirim tam olarak?[hline]Güneşi seviyorum diorsun,güneş açınca gölgeye kaçıyorsun,yağmuru seviyorum diorsun yağmur yağınca şemşiyeni açıyorsun,korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun...
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben evlenirken bütün büyük markaları gezdik ve belime uygun damatlık bulamadık. hep mallarını satabilmek için belden daraltırız falan dediler ama bilirsiniz kumaş pantolonlar daraltılınca çok kro olur. en sonunda bi mağazada herifin biri özel olarak diktirmiş ve almamış. onu aldık da anca evlenebildim hehe. şimdi 70+ kiloyum ve ben de biraz ipin ucunu kaçırsam biliyorum ki göt göbek fırlayacak. bence tadını çıkar istediğin kadar yeyip içebilmenin.

yok ille de kilo alacam diyorsan evlen ve ev tutma annenin evinde kal kesin çözüm.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
daverc, 01 May 2003 02:31 tarihinde demiş ki:
abi insan kilo alamiom die üzülürmü ya ohh istedigin gibi herseyi ye ic ben 15 yasindaim mesela 1.82 boyum war 72 kilyoum ya delircem disardan bakildiinda zayif gozukuyom ama bi türlü gobekten kurtulamiom bi bokta yemiom sismanlamiim die :D keske senin gibi olsamda ne bulursam yesem heuhe[hline] :hrr:KaRŞıYaKa:hrr:
KARŞIYAKA&BEN

yanlız değilsin :)
Sosyal ağlarda paylaş

yaw kilo sorunun da sanırım en iyisi bi doktora gözükmek olucak bi sakatlık var,o enerji zımbırtılarından , kilo aldırıcılardan bi kere içmiştim 2 gün uyuyamadım :-D
tadı da iğrençti zaten...

*Böğürür*[hline]Güneşi seviyorum diorsun,güneş açınca gölgeye kaçıyorsun,yağmuru seviyorum diorsun yağmur yağınca şemşiyeni açıyorsun,korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
chagy, 01 May 2003 09:57 tarihinde demiş ki:
puhaha , bide ankarada olda bari , buluşup resip çektirelim "aa bak ikimizim diye millete yollarız" :P[hline]Bu gece yıldızlar aşkımızı yazdı gökyüzüne,içlerinden biri kaydı,dileğim oldun...

tüh şehir tutmadı
bu arada bencede enerji şeylerini falan boş ver ne bana sakatmış gibi geliyo bi doktora görün ama ben bu halimle mutluyum millet çevremde rejim rejim die çıldırıyo bende karşılarında hop hop götürüyom :D
Sosyal ağlarda paylaş

size tavsiyem elinizden geldigince bu tur kilo aldirici, kas yapici ilaclar, yapay besinler ve benzeri haplar almamaniz. bunlarin ne gibi etkileri olacagini bilemezsiniz, ve su an genel olarak insanin dogal metabolizmasini degistiren, organlarini taklit eden hicbirsey tam anlamiyla dogru durust calismiyor ve basta ise yariyor gibi gorunurken sonradan sistemi tamamen cokertebiliyor. misal yapay kalp taktiklari insanlarin cogu birkac ay sonra oldu. yani ilaci yapmislar kutusuna koymuslar bu kadar, herhalde bisi olmaz demeyin, olabiliyor.

amino asit haplari ise bildigim kadariyla zararli degil fakat yararli da degil. cunku zaten vucudunuzda belli bir sure icinde donusturup kullanacaginiz amino asit miktari belli, ve bunu yeteri kadar tavuk, balik gibi seyler yiyerek alabilirsiniz. yani isterseniz bir ton amino asit hapi icin yine ayni miktar amino asidi kullanir bunye.
isostar gibi enerji iceceklerinin de kilo almaya yarari olmaz tabii ki, onlar sadece kisa bir surede kana seker karismasini saglar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...