Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gaylik hakkinda bilgi alabilir miyim?

Havlu

Öne çıkan mesajlar

Amcamin oglu ibne. Ses etmiyorum kendi tercihidir diye ama yavsiyor it. Cok pis dayak yiyecek bi gun.

Diger yandan -sanirim- eski patronum gay. Bir cok arkadasi da oyle. En ufak bi yanlislarini gormus degilim. Pek efendi kisiler.

Diyecegim o ki gay olmakta sorun yoka ama ibnelige kayinca durum fena.
Sosyal ağlarda paylaş

evet, bikac defa hatta. ama genelde hep terk edilen taraf olmus. bi de baglanma sorunu var kendisinin ama issiz adam seklinde degil, tam tersine sumuk gibi yapisiyor kizlara. kurtulamiyor etkisinden falan evlilik dusunmeye basliyor. oyle yani. gelip de ben gay olucam abi sanirim dedi, ne diyecegimizi bilemedik.
Sosyal ağlarda paylaş

abi şimdi gey olursa toplumdan tepki görür bikere. hem kadınlarla ne alıp veremediği varmış? zevk mi alamıyormuş? bence önce kızarkadaşlarıyla anal sex yapsın, kızarkadaşına takma penis alsın bide o şekilde sevişsin. en azından pasif mi olmak istiyor aktif mi ona göre gaylik hakkında bilgi verelim
Sosyal ağlarda paylaş

Havlu said:

evet, bikac defa hatta. ama genelde hep terk edilen taraf olmus. bi de baglanma sorunu var kendisinin ama issiz adam seklinde degil, tam tersine sumuk gibi yapisiyor kizlara. kurtulamiyor etkisinden falan evlilik dusunmeye basliyor. oyle yani. gelip de ben gay olucam abi sanirim dedi, ne diyecegimizi bilemedik.

Sorun cinsellik değil yani. Kızlara sümük gibi yapışıyor diyorsun. O zaman gay olacağına kendini düzeltsin. Ya da ne biliyim psikoloğa falan gitsin. Erkeklerle beraber oluncada sümük gibi yapışıp terkedilirse ne olacak?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...