Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevgili Sorunsalı Vol.156513852

0ne

Öne çıkan mesajlar

attığın öm yi kime attığın ve konusu hakkında en ufak bi fikrim yok
ha çıkıpta bana örneiğinide göster senle şuforumda en ufak dalga geçmişimmi o konuda.
herneyse askerde çok eziyolar galiba yalan dolanlarına gelip burda kendini gösterme çabalarındasın.ç
neysen o ol evladım zor bişi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

askerde mi eziyolar,askerde kimse beni ezemiyo, çünkü hakkari yüksekova gibi bir yerde eğer çarşı yoksa ve telefon yasaksa mutlaka bir muhabereci'yle aralarının iyi olması gerekir ki kimseyle aram bozuk değildir.

Hemen herkes benim işimi görür,bende onların telefon işlerini görürüm.
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

askerde mi eziyolar,askerde kimse beni ezemiyo, çünkü hakkari yüksekova gibi bir yerde eğer çarşı yoksa ve telefon yasaksa mutlaka bir muhabereci'yle aralarının iyi olması gerekir ki kimseyle aram bozuk değildir.

peki bu yalan dolanşlarla nereye kadar hayatın devam edicek ?
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

0ne said:

peki bu yalan dolanşlarla nereye kadar hayatın devam edicek ?

Ne yalan dolanı arkadaş,ne için yalan söyliyicem yani, ne için ihtiyaç duyayım yalana. Yalanıda yalan söyleyenide hiç sevmem, şimdi buda yalan diyiceksin, ama sana kanıtlamak zorunda değilim, beni çevrem arkadaşlarım zaten tanıyo biliyo,sen daha neyi kastırıyon ben çözemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

şu topicte kız olaylarında sürekli salladığını düşnüüyorum.
ı ıh yani. senin i.çin en iyisi nasıl olur diye düşünüyorum. camii hocasına gittim bu durumdan bahsettim. sonra kliseye gittim pedere bahsettim (müslüman diye dalga geçmeyin lan bak kilisede yazdım) ama hiç birisi bi çözüme ulaşamadılar senin hakkında.
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

ya 0ne. bosuna kendini seni ezen bi kitleye ispatlamaya calisma.
daha cok ezilirsin.
sus, trolle, takil negzel iste.

Haklısın da bu kanıt ispat olayı değil ki,o zaman elimde deliller le gelirdim, konuda dedim zaten paylaşayım iç dökeyim diye.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

şu topicte kız olaylarında sürekli salladığını düşnüüyorum.
ı ıh yani. senin i.çin en iyisi nasıl olur diye düşünüyorum. camii hocasına gittim bu durumdan bahsettim. sonra kliseye gittim pedere bahsettim (müslüman diye dalga geçmeyin lan bak kilisede yazdım) ama hiç birisi bi çözüme ulaşamadılar senin hakkında.

rüyanda mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...