Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2 saatte Flight Simulator X yüklemek

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

o oyun öyle zırt diye öğrenilen bi oyun değil.

Evde 2 tane Sivil havacılıkta okuyan herif var 3 aydır adam akıllı uçuramıyorlar hala.
Millet yıllarını veriyor ve ciddi anlamda ilgileniyorlar.

Sanal havacılık şirketleri var katılıyorsun uçuyorsun falan inanılmaz zevkli. Bi ara heves ettimde uçmayı başaramadığımdan kaldı öyle =)
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır uçağı indirmeyi öğretse adam gibi tamam. Kolay modda uçururum zaten de iniş öğrettiği görevde hiçbişey öğretmiyo. Alçal diyo da alçalınca hız hayvan gibi artıyo motordan gücü kesiyorum ama yetemiyorum flaplarla bi şekil yapmak lazımsanırım ama hiçbirini anlatmıyo adi oyun =(
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ne alakası var josystiki tutup ileri itince uçağın burnu eğilince pilot mu oluyosun? :D

Ki savaş uçakları harç artık genelde direksiyona benzer oluyo kumanda da yani şekil benzerliği de yok

edik: Abi iniş yüksekliğini ayarlama falan değil de olay benim alçalmayı bilmemem. Ben burnu aşağı kırıyorum öyle alçalıyorum bi ara öğrenir gibi olmuştum ama şimdi unuttum yine. Uçağı hızlandırmamam hatta inmek için hızını kesmem lazım i yandan da alçalmam lazım. Burnu eğsem hızlanıyo, eğmesem uçak alçalmıyo falan dengeyi tutturamıyodum bi türlü throttle olayının
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...