Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni başlayacak olanlara!

Egean

Öne çıkan mesajlar

Gerçi paralı olduktan sonra kimler yeni bi char açıp oynar onu biraz merak ediyorum ama ... (Bide söyliyim oyun lvl 50 den sonra zevklenmeye başlıyo colonyde kapışmak eğlenceli yani)
Yeni char açacak arkadaşlar Adonis ve Cypher dan uzak dursunlar bence serverın lvl oratalamsı çok yüksek özellikle boşuna kasmasınlar yani onun yerine logosa girsinler. (Yani serverda Master skillerini avaible yapmış 60 ın üstü bir çok karakter var)
Tek vuruşta 2500 Hp alan Assasin ler var daha ne diyim (goblin chitin armor falan tank gibi geziyolar) :)

(lvl 55 Priest Xsanax 3 Cypher )
Sosyal ağlarda paylaş

hoca sen para verıyonmu bu oyuna?[signature][hline][ quote ]Erutan, 06 Temmuz 2004 16:11 tarihinde demiş ki:
[ quote ]Erutan, 06 Temmuz 2004 15:21 tarihinde demiş ki:
ya boké gibi oyun oynanmaz sırf para için yapılmış oyun [ /quote ]
krono trigger bile 10 kat daha iyi frp olmamasına rağmen :D ... bu arada sanırım ilk kendi mesajını quote yapan insan benim? :D[ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

yazık yazık ne diyim...

sizin zevkiniz tabiki ama o parayı ko ya verceğine git fakir birine ver daha cok sevap işlersin yazık...[signature][hline][ quote ]Erutan, 06 Temmuz 2004 16:11 tarihinde demiş ki:
[ quote ]Erutan, 06 Temmuz 2004 15:21 tarihinde demiş ki:
ya boké gibi oyun oynanmaz sırf para için yapılmış oyun [ /quote ]
krono trigger bile 10 kat daha iyi frp olmamasına rağmen :D ... bu arada sanırım ilk kendi mesajını quote yapan insan benim? :D[ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

ciddi bu oyuna değmez. beleşken beleş diye gözardı ediosun ama swg, coh, wow, middle earth online, d&d online, ff online, (belki inşallah fallout online :-)) gibi etkenler varken bu oyuna kimsenin para vereceğini sanmıorum.[signature][hline]Could you ever kill the pain in my heart?
Even though they say angels don't kill...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Apache, 11 Temmuz 2004 00:04 tarihinde demiş ki:
haklısın eq da bayık gercı

haklısın ondan en cok user ı olan oyun demi?[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
..|....|.....|....|....|
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora Llama ve Erutan,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları
Koc asker yolla bana pls
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...