Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

twilight yanlışlarını sıralıyoruz

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

Silphatos said:

"Van Patisi" said:

Zombi gibi lan bu. Çıplak görsem suratına bakmam.

jeanette zombi diyosun :(

yanlız bu ss ,jeannette dandik grafik ayarlarında boktan olan unofficial patchle çekilmiş. gidin orijinal oyunda veya True VTMB patchinde gidin ss alın. daha hoş full grafik ayarlarında.

hele jeannettein malkavianlara söyledigi bir takım laflar vardır ki..

ah jeannette gibi vampir olsunda ısırsın beni razıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:

vampire chronicles serisinin (ki bilmeyenler için interview with the vampire bu serinin ilk kitabıdır) en kız gibi vampiri louise bile bu hıyarlara göre baltalı ilah sayılır.

double post oldu ama olsun.

emayada +1. hatta kitap serisini geçtim filmi bile yeter. üstelik louise i lestat ı bırak onların yanındaki ufak sarışın kız bile bunlara basar.
Sosyal ağlarda paylaş

Queen Of The Damned, serinin 3. kitabı
Interview with the Vampire 1. kitap

Sanırım QotD da arada birkaç sahne 2. kitaptandı.
Eh, bir kitabı bile bir filme sığdırmak zorken iki kitabı tek filme sıkıştırmaya çalışınca tırt bi film oldu doğal olarak. Ama ona rağmen çok kötü değildi.

2. kitap Vampire Lestat ama yemişler onu arada. Onun da filmi çekilmeliydi kesinlikle. Yani şu haliyle bi seri niteliğini bile sağlayamıyo. 1. filmde Louise in ağzından onun hikayesini dinliyoruz, sonra pat diye 2. filmde Lestat ın ana karakter olduğu QotD a geçiyo. Lestat kimdir nedir neyin nesidir filan çok havada kalıyo bence. ki 2. filmde anlattıkları da kitaptan bayağı kopuk gibiydi sanki...
Sosyal ağlarda paylaş

Havlu said:

kitana said:

werewolf lar vampirlerle antlaşma yapmazlar.

lol, +1

subt: van patisi kesinlikle gaysin abi sen kusura bakma. hakaret degil yani, ciddi anlamda gay oldugun kanisina vardim ben su anda.

ybsg. Siz abazaysanız ben nabiym abi. Bişiy görünce hemen azıyorsunuz. Ben kendimi kontrol edebiliyorum sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Noise said:

ShadowFury said:

angel vardı bi de emo vampir olaraktan. ama o bile şimdiki zibidilerden trilyon kat daha delikanlıydı.
"çok duygusalım ama vampirim ya canavarım ben böhüeaaa" ekolünden gelen vampirlerden tiksindim şu çakma vampirler yüzünden. hayır bi de boku çıktı olayın, bütün vampir karakterler sevimli, bütün vampir karakterler emo olucak neredeyse. bi konsepte kayıcaksanız dozunda yapın bari.

mesela anne rice vampirlerinin duygusallığı çok dozundadır. insanın içini baymadan verir yani o duyguyu.
ama olay emoluğa kaydımı vampirliğin tüm karizmasını yerin dibine sokuyolar resmen.

Abi angelın en büyük sorunu ruhumu kaybetmicem ben diye buffy e kaymamasıdır . Ya kay gitsin arkadaşım ruh dediğin nedir ama dimi ?

O karıya kaymak için ruhumu veririm.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...