Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of warcraft introsuna ağlayan adam

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

Phae said:

Murloclar oyundaki en nefret mob kitlesi ki. Alayı dotdöte onların, birini çekersin diğer mızrak atan ibiş de gelir gruugrugru sonra corpse run.

Pull, die, res. Repeat.

senin ananı bacını kesseler iyi mi lan yavşak. bizim de bi gururumuz onurumuz var. tabi ki birimize dalarsan hepimiz dalarız. biz sizin mahalledeki piçler gibi öyle izleyenlerden değiliz.
Sosyal ağlarda paylaş

Murloc_mehmet said:

Phae said:

Murloclar oyundaki en nefret mob kitlesi ki. Alayı dotdöte onların, birini çekersin diğer mızrak atan ibiş de gelir gruugrugru sonra corpse run.

Pull, die, res. Repeat.

senin ananı bacını kesseler iyi mi lan yavşak. bizim de bi gururumuz onurumuz var. tabi ki birimize dalarsan hepimiz dalarız. biz sizin mahalledeki piçler gibi öyle izleyenlerden değiliz.

offff sesli güldüm:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

Murloc_mehmet said:

Phae said:

Pull, die, res. Repeat.

Biz senin mahalleni de biliriz koçum. Senin mahalle dediğin 3-4 tane çadır, baraka lan dar gelirli mob.

Bkz: Troll'le troll olmak.
Sosyal ağlarda paylaş

unutmayin siz gece yataginiza yattiginizda, sizlerin refahini dusunen gizli bir isimsiz kahramanlar orgutu calisiyor. onlar aciga ciktiklarinda hukumet tarafindan yargilaniyorlar, olduruluyorlar, unutuluyorlar, hatta hic taninmiyorlar. ama aramizdalar, bunu hic bir zaman unutmayin
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

"Van Patisi" said:

calimero said:

okan a gidiyosun da

-de ayrı...

Diyorsun da, "a" kesme işareti ile ayırılıp, cümleye büyük harf ile başlanır!!

bunun yazılacağının farkındaydım ve cevaplar hazırlamıştım zaten. bazı şeyler görmezden gelinir net aleminde. "-de" nin ayrı yazılması muhabbeti ise kolaylıktan çok bilmemekten kaynaklanır. çok önemli değil zaten geyik amaçlı yazılan bir şeydir de ayrı muhabbeti de. ha sen de geyik yaptıysan eğer eyvallah...

Geyik yaptım canım :D. "-de" ayrı muhabbetini de biliyorum. Bilgisizlik değil de alışkanlıktan kaynaklanıyor. Malûm, imlâya dikkat eden insan sayısı gitgide azalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...