Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BG2 ufak bir merak ...

The_Delucian

Öne çıkan mesajlar

said:
Proxa, 06 Temmuz 2004 19:12 tarihinde demiş ki:
Onurla enayilik arasında ince bi çizgi varya :) o liche dalan paladine girsin hehe

gece gece güldürdün Allahta seni güldürsün :)[signature][hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

Edwin Red Wizards lideri oluyordu. Sonradan bir sebepten ölüyor. Unuttum vallaha. Ama Edwinia(yada öyle bir şeydi işte. Bunun liche dönüşme büyüsü denerken dönüştüğü kadın) en son bir handa görülüyordu sanırım. Bu öldükten sonra hemde. Karmaşık yani hafiften. Dur bakayım bir şu siteye :D[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,
Ne taze ölüyü mezar,
Ne de şeytan bir günahı,
Seni beklediğim kadar.

Geçti, istemem gelmeni,
Yokluğunda buldum seni;
Bırak vehmimde gölgeni,
Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

Tüüü desene alamıcaz guruba...
Abi bide aerie bana yavşamaya başladı neler diyeyim bu karıya?DAha önceki oyunlarımda aerieyi hiç almamıştım guruba bilmiyorum ne yapaıcam?[signature][hline]İndim yarin bahçesine,
Parsellenmiş...

[Bu mesaj RamsesII tarafından 07 Temmuz 2004 13:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

emalethin kız tavlama rehberini oku :p

abi kızı istiosan güzel şeyler de işte,o kadar basit,kanadım kopuk ühhhhü dediğinde sus lan kahpe! demek yerine,tamam canım,anlıymo bitanem,ama dünyada bi sürü güzzel şey var tadını çıkart de mesela[signature][hline]HitPoints-50
Skill-Unarmed
Location-Junktown
Weapons-n/a
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Dial-up ile multi yapılabilecekse (geceleri bayağı hızlı oluyor ama oyunda ne olur bilemem) ben varım. 4 kişi daha bul. Yada oynanıyosa 2 kişide oyanrız. Ama ben Hırsız-Bard-Mage dışında karakter almam ona göre :) savaşçı pek sarmaz beni şimdi TOB oynamayacaksak.[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw iyi oynanacaksa bir gün kararlaştıralım saatte (mümkünse 23:00 dan sonra olsun. Ablam önceden hayatta vermez bilgisayarı.) bende yükleyeyim oyunu (gerekirse Expansion ile birlikte) oynayalım. Ne dersiniz?[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 08 Temmuz 2004 10:41 tarihinde demiş ki:
4 kişi olduk galba?ben paladin-fighter oynayabilirim,ama söyleyyim,ciddi oynucaz en az herhafta 1 kere,yoksa hiç yüklemeyim oyun.

Eh yani. Ciddi oynamayacaksak neye yarar zaten? Bende yükleyecem oynarsak. Bu gece gene buralarda olurum. Oynayacaksak yüklerim oyunu. Karar verilsin ben oynarım :D[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni başlık. Hızlı interneti olan baldurs gate serverı aranıyor :) ben 56K oluyorum biraz :D[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

ABi Jan Jansen'in questini anlatır mısınız?Gidiyorum abi herifin evine,lisayla konuşuyorum help my daughter diyo.Kızla konuşmaya çalışıyorum(yatağın üzerindeki) ama yok konuşamıyorumda.Aşağı iniyorum Jan'ın amcasıyla konuşmaya fakat blasted chicken dan falan bahsediyor konuşamıyorum...NE yapıcam delirmek üzereyim![signature][hline]İndim yarin bahçesine,
Parsellenmiş...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...