Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metallica Icon

Fiercewind

Öne çıkan mesajlar

sum41 ın metallica icon unu indirdim bence en iyisi (izledimde mtv de mrk etmeyin) limp bizkit bi şarkı nasıl z.çılır al işte biz z.çıyoruz... ehm

yani bencede en iyisi sum41 dı zaten avrilde ses yok konserlerde görüyoruz iğrenç sesini zaten kornu hiç sevmem ztn ona hiç yorum yapmicam ayrıca whom Dı beltoz un dıdım dıdım dıs dırı dı dı dırı dı dı dıdım dıdım dıs orası yeterdi en harikası SUM zaten onlarla kimse ilgilenmedi direk herkez metalika elemanlarıyla ilgilendi garibanlar zanlediyordur okadar alkışı aldıgını fln :) hani bi ara millet aya kalkıp cosuyorya sum41 da zanlediyor bize yapıyoruz fln diye orda az gülmedim ben arkalarına bi dönüolar meğerse 4 surat metalika elemanları mühee[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
..|....|.....|....|....|
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora Llama ve Erutan,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları
Sosyal ağlarda paylaş

sum41 iiydi bana göre. master of puppets solosuna kadar herşey iidi bence. avril lavigne fuel'da gitarda zırvalandı bayaa. korn sadece ilk başra sesini uyduramadı sonra güzel söyledi. davul da iiydi bence. sanitariumda da eğlendim açıkçası. adam tam kendi tarzında söylemiş. snoop dogg'a rastlamadım hiç ama muhtemelen dandiktir. nothing else mattersda sıkıldıımı hatırlıorum =P[signature][hline]Arnie "Artxed" Civardagezer
MISCHIEF. MAYHEM. SOAP.
Sosyal ağlarda paylaş

sum rulz :D

herifler bizden ufak ama yaptıkları işlere bak :)
[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
..|....|.....|....|....|
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora Llama ve Erutan,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları

[Bu mesaj Erutan tarafından 11 Temmuz 2004 00:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...