Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni kedi ve pire torbası sendromu

sharky

Öne çıkan mesajlar

Pire tasmasına gerek kalmadan tozla hallettim yahu. Onlarca pire uçuştu balkonda, kaçıştılar hehe.

Abi zaten insana gelmiyor bu pire, kaşıntıya gerek yok dicem ama dün gece beni de kaşıntı bastı o pireleri içinde kımıl kımıl oynuyorken görünce tüyleri arasında.. ( süper türkçe )

Her neyse, şu anda tertemiz, bakınca öpülesi bir hayvan.. Arkada yatmış sexi bir pozisyonda yalanıyor :)[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
A: 33. 1 to hold the bits and 32 to push the register.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sharky, 07 Temmuz 2004 15:14 tarihinde demiş ki:
Hamam böceği de minicik ama radyasyona senden daha dayanıklı :)

aha ne biliyorsun benim insan olduğumu :) euhe..
bu arada sokaktan aldıysan kediyi çünkü direk son sayfaya atladım baştaki yazıyı okumadım özür dilerim.. iyi güzelde yeni kedi alıp beslesen daha iyi olur hem daha sağlıklı..[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Müslüm Gürses: Yumurtaya can veren Allah'ım yeşil biberi nasıl yarattın ?
Sosyal ağlarda paylaş

Evet unity umarım yoktur o tür bir pire.. Baya bir bakındım .. Yaklaşık 45 - 60 dakka tozlu şekilde kaldı. Yalanmasına izin vermedim falan filan.. Herhalde kalmamıştır. arada bakıyorum hala var mı pire diye.. Varsa yine toz yaparım o da gider.

Abi sokak kedisi varken, yeni kedi almak niye ? Sokak kedisinden daha zeki ve kurnaz bir kedi mi var ? Kanıtlanmış bir olay bu :)[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
Sosyal ağlarda paylaş

lol. pire yumurda bırakıyor muydu yau ? Ben bit bırakıyor diye hatırlıyorum.

Hmm isteyim 250 gr daha toz hehe. Gerçi kaldı zaten.

Hehe hatun klavye yazarkenki parmaklarımı yalıyor. Deli midir nedir :)[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bu hayvanlar memeli olmadığına göre (dikkatli bak memeleri yoksa memeli değildir :) ) bir şekilde yumurtluyor olmaları lazım. Ve en büyük yumurtlama yeride senin kedicik. Birde sokak kedisi ise muhtemelen ilaç kullanarak parazitlerrini de temizlemen gerekebilir. Tek seferde hepsini temizleyen ilaçlar var diye biliyorum.[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

Tabi keneleri de unutmamek lazım. Genelde kulaç içi, göz lenarları ve ağız kenarlarında olmakla beraber bazıları hassas noktaları da seçmiş olabilir. Çıkartma yolunu bilmiyorum. Ama önce zeytin yağı sürüp bekleyip daha sonra tek parça çıkarın derler keneleri. Kafası içerde kalabiliyormuymuş neymiş eğer force uygularsan.[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

Aman abi, kene çekilmez. Güzel güzel ilaç kullanırsın gider onlar :)

Siz de minik kedimi pire ve kene torbasına dönüştürdünüz. Tertemiz be şu anda. :)[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
Sosyal ağlarda paylaş

baktikca icim gidiyo kediye super tatli bisi..isimde harbi muhtesem bulmusun..disi kedim olursa bende marry koycam hehe[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Halfmumi, 15 February 2004 21:21 tarihinde demiş ki:
ehem,yumurtada yemiyoruz herhalde?oda civcivden çıkıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

İsmin kediyi buluş tarihi ile bir alakası var :) O yüzden o ismi koydum.

Gerizekalı kedi aynada kendisini gördü tısları ve elimi ısırdı. Kanattı falan.

Hey allam şimdi kuduz aşısı mı olsaaam.. PEeeh be.[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
Sosyal ağlarda paylaş

Çok küçük daha. Yanlış hatırlamıyorsam 6 aydan önce falan kuduz aşısı olamıyor zaten hayvan. Beyin bilmemnesi zedeleniyor.

Neyse baya kanattı it. Temizledim yaramı ben de :) Şimdi iyiyim. Bişi olmaz modunda takılıorum, baktım garip bişiler var kedide, hemen giderim. Şöyle 1-2 saat gözlemleyim.[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
Sosyal ağlarda paylaş

bir kedi insan hayatini nasil degistirir adli eseri izliyoruz hep birlikte (trt)
hehuehu[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Halfmumi, 15 February 2004 21:21 tarihinde demiş ki:
ehem,yumurtada yemiyoruz herhalde?oda civcivden çıkıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

lol. harbi bişi olursa haber verirsiniz millete.. böhü böhü :p

götürücem götürücem. Bugün pireleri temizlendi. Yarın falan götürürüm. Ücretsiz yaptırıyorum herşeyi, bir anda haldır huldur herşeyi yaptırırsam ayıp olur. :)[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
Sosyal ağlarda paylaş

Bulmuş bile. Sabah kalktığımda heryer pamuk parçaları ile doluydu.. Şimdi saçlarım uzunken bi lastık kullanurdım onunla cebelleşiyor.. Kalem malem atıyorum, kapak.. fıtı fıtı bi o el bi bu el dolaşıyor evde hehehe[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...