Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni kedi ve pire torbası sendromu

sharky

Öne çıkan mesajlar

Yeni doğmuş kediyi ellememek lazım. Zaten beslesen de hayvandan hayır gelmiyor. Bağışıklık sistemi bir hayli çürük oluyor.. Anne sütü gibisi yok.

En verimli dönem ilk anne sütünden kesildiği dönem, ki Marry 'de %90 böyle bir dönemde :)[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
A: 33. 1 to hold the bits and 32 to push the register.
Sosyal ağlarda paylaş

yıkamaya alıştır kesin

biz alıştırmadık en son annem yıkamayı denediginde banyoda ne varsa parçaladı ehe

pire içinde kesin damla falan al özellikle yıkadıktan sonra
ama aylık olanlarından al
bazıları 3 aylık falan diyolar ama salla pek güvenli gözükmedi bana 3 ay etkili olması

hayırlı olsun :)[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

unity100, 05 Haziran 2004 16:27 tarihinde demiş ki:
ustumu basimi yirta yirta sokaklarda kosturmaya basliycam simdi.
Sosyal ağlarda paylaş

tenk yu.. Ya uzun vadeli düşünmüyor olabilirim ben bu kedi hakkında.. Yaz süresince beslemek de çok abes gelior.. Ya 2-3 gün kalır ve gider, ya da temelli kalır.. Gel gelelim kedi dişi.. Dişi bir kedi 2 defa besledim, ne çektiğimi bi ben bilirim :)[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
Sosyal ağlarda paylaş

mevsimlik kedi mi beslenir lol

he ayrıca psikopat bi erkek kedi 10 dişi kediden daha zor sharky :(

hergün eve kafa göz yaralı halde gelen kedin oldugunu düşün :)

[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

unity100, 05 Haziran 2004 16:27 tarihinde demiş ki:
ustumu basimi yirta yirta sokaklarda kosturmaya basliycam simdi.

[Bu mesaj Popeye tarafından 07 Temmuz 2004 05:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bende 2-3 haftalik bir kedi bulmustum sokaktan.. simdi 7 yasinda, agustos'da 8 olacak :) Sufer valla, pisman degiliz ailecek.. Surekli gulduruyor, evde dolasmadigi zaman yoklugunu ailecek hissediyoruz o derece yani. Kedimiz dişi, daha kucukken kisirlastirmistik.(Buyuk hata, yemeden icmeden kesildi hayvancagiz, pisman olduk ama gecti..) Kisirlastirdigimiz icin cok fazla bir sorunumuz olmadi.[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

bende köpek besliyorum kediyi pek sevmezdim fakat kız arkadaşim sharky'nin taktiğiyle sokakta bulduğu bi kediyi evine almiş besliyo haywani bi baktım kedi zipliyo evin içinde havalarda uçuyo ayak ısırıyo filam kedilerin böle şeyler yaptigini bilmesdim =) köpek olmasa alirdim bi kedi bende :([signature][hline]dø nøt underestimate the hørrør øf pc.
Sosyal ağlarda paylaş

bendede kedi var van kedi$i.İlk aldıgımda pireliydi.ayıkladım hep$ini pireleri kırmak cok zevkli :D
Bide damla felan alma sprey war bi sıkısta hepsini yok edio[signature][hline]Durup Dü$unmek yetmiyor artık $eni i$tiyor her gece bu beden,kaçıp git$ek cok uzaklara $en ve ben...Yalancı $ahidimdir AY benim her gece denize vurur yakamoz ben a$kı $enle ya$ıyamazsam VAR$IN OLMASIN ...
Sosyal ağlarda paylaş

sharky benim de kedim var hem de dişi ve gerçekten o kadar sorunlu değil dişi kedi bakmak... bu arada sakın hayvanı yıkamaya filan alıştırma çünkü her yıkadığında hayvanın derisindeki bazı hücreler yok oluyo ve daha sonra hayvanın kokmasına neden oluyo... hayvanın yaşını bilmiyorum ama veterinere götür istersen çünkü belli yaştan küçük olanlara pire tasması yasak pire tozu alman lazım... onu veterinere sorarsın ve belli bi yaşa geldiğinde kısırlaştırırsan, ki bunu hayvanları koruma derneklerinde son derece ucuza yapıyolar, hiç bir sorun yaşamazsın:) bu arada uyanınca sana dokunmak istemesi normal çükü muhtemelen annesini arıyo :( ben kedimi ilk eve getirdiğimde annem istememişti ama o gece annemin koluna yatıp patisini de boynuna atıp uyuyunca annemi feth etti :P daka kala bize dokunmadan uyumuyo eşşek kadar oldu![signature][hline]W.M.
Sosyal ağlarda paylaş

Evaaat. Kedimizin pirelerini tamamen temizledik. :) Enistem veteriner sagolsun, zaten hep yardimci olmustur bole kedilerime, yine yardimci oldu.

Ya donemlik beslemeye karsi degilim ben. Cok uzun sure beslemedikce ve sokaktan koparmadikca, hayvana hicbisi olmaz.

Ha ama alirisniz hayvani 1 sene beslersiniz, disari saldiginizda hayvan kendini insan sanar, sapitir. Ben oyle bisey yapmiyorum. Baksam ya 3-4 gun bakiyorum, asiliarini falan yaptirip, pirelerini temizleyip, besleyip saliyorum, ya da uzun sure :)

Disi kedi daha once besledim. Kisirlastirmaya karsi bir insanim :) Hayvanin sex zevkinin icine ediyorsun hehe, gerci onlar o acidan bakmiyorlar olaya ama... Olsun. Kisirlastirilan hayvanin tek derdi yemek yemek, tuvaletini yapmak ve uyumak oluyor. Kisirlastirilmayan hayvan...

Her neyse, Marry hanfendi su anda evde rahatca kasinmadan dolasiyor. Arasira gelip bana bi opucuk veriyor ve tekrar dolasiyor.. Esas problem bu iliskimizi kiz arkadasim gorecek birazdan, yorumu cok merak ediyorum.[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
Sosyal ağlarda paylaş

hehe ..yuzunu ceksene kedinin merak ettik..kisirlastirmassan sonra cok aci cekio hayvan gerci daha once besledigine gore biliyorsundur..ilkbaharda delirio evi tirmik icinde birakio cigliklar atio surekli..[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Halfmumi, 15 February 2004 21:21 tarihinde demiş ki:
ehem,yumurtada yemiyoruz herhalde?oda civcivden çıkıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Hayvanın üzerinde en az 40-50 tane pire vardı.. Nereye hepsini teker teker temizlicen. Zaten pire dediğin hayvan Jump feat'ini almış Hide in Furs 'a +60 'ını almış bir mahlukat.. Nereye buluyorsun da, kedini kıllarını çekmeden pireyi çekiyorsun ve anında o zıplmadan çekici vuruyorsun beynine :)

Zor be. Ben yapamadım valla.[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
Sosyal ağlarda paylaş

Hamam böceği de minicik ama radyasyona senden daha dayanıklı :)

O pire dediğin meretler bir zıpladı mı nereye zıpladığını göremiyorsun. Üstüne üstlük meret öyle parmakların arasında sıkınca baya zor ölüyor.. Cidden çekiçlik bir durum yani.. Kitin tabakası pek sinekteki kadar ince değil :)[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...