Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Giyim'de tercih ettiğiniz markalar

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

>abvblizzard a

sen resmen saçmalıyorsun.hep aynı laflar. parası olan alsın zaten kime ne isterse götürsün şöminesinde yaksın parasını beni ilgilendirmez "banane kendi kazanmış" der geçerim.ama sendeki görgüsüzlüğü çözemedim ben.pahalı kıyafet almam diyene devamlı "fakirler" "soğan kokusu saçanlar""köylüler""kıskançlar" demenin mantığı nedir.millet para veren aptaldır deyince kızıyosun ama sende aynısını yapıp hakaret ediyorsun bu ikiyüzlülük değilse nedir sen buna mantıklı bi cevap verebilir misin.tahminimce elinden "kes fakir" den fazlası gelmiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

ya delikanlıysan "soğan kokusu saçarak etrafa saldırmam" lafını açıkla.bana saldırmayı bırak kendi düşünce tarzını aklayabilir misin sen istediğin kadar bana hakaret et söylediğin şeyler değişmeyecek

orda dedim ki
benim suite 10 milyar vericek param yok
verene de giysiye o kadar para verilir mi diye saldırmam kıskançlıktan.
Yukarda yazdığımın aynısı da fakirlikten anlamıyorsun işte.
Sosyal ağlarda paylaş

senin kafa yapında sorun olduğu o kadar açık ki.devamlı lan fakir-git et ye azcık-git mendil sat ağla bu ne ya benim 6 yaşındaki kardeşim bir konuşma içerisinde beni "ama parası olmayanlar da var abi" diye uyardı.sen tanımadığın insanlara nasıl bu şekilde hakaret edebiliyosun senin söylediklerini insan düşmanına söylemez.sen insanlıktan nasibini almamışsın
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım düşünce yapımı açıkladım daha önce sana anlamıyorsun.
4. kez ve son olarak hiciv ve mübala sanatlarından arındırarak yazıyorum bu sefer düşüncemi.
İbişin biri gelip giysiye para veren salaktır diyene kadar problem yoktu topicte.
Giysiye para veremezsin, paran yoktur.
Giysiye para vermekten hoşlanmazsın ona da okey.
Ama giysiye para verilir mi salak mısınız dersen tepki görürsün.

Sevgilerimle.
Sosyal ağlarda paylaş

senin anlamasığın şey bende senle aynı görüşteyim ama benim gibi düşünmeyenlere hakaret etmiyorum keşke en başta son yazdığın yazıdaki gibi yazsaydın ama sen de haklısın düzgün yazı yazsan ne farkeder biri gelip "ne almazmısın pis fakir git araba camı sil" diyor gerçi sen de onlardansın.ben öyle öğrendim arkadaş ortamında bile sahip olduğum paradan maldan mülkten laf açmayı ayıp sayarım ama yeni nesilde bir sorun var param var diye övünmemek ayıp olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili Boga,

Internet buyulu bir dunya ama bu dunyanin nimetlerinden tam randiman alabilmek icin interneti cok ciddiye almamak gerekir. savundugun ne olursa olsun, hakli veya haksiz, nerd rage moduna girdigin anda kainatin sirrini versende kimse iplemez uzulursun. Uzulsende kizsanda belli etme cool ol gadasini aldigim.

Sevgilerimle,

Notwist
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...