Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu şarkıyı bilen var mı? [a.k.a. sapıtacağım]

Mr_Hand

Öne çıkan mesajlar

şarkıyı bir-iki kez dinledim (hep te gürültülü ortamlarda olduğu için sözlerini iyi anlayamadım) ama şuna eminim : nakaratında "didn't I say" diyo eheh (bir de PowerFMde çalıyor) nolur yardım yaa deliricem bulamıyorum adını[signature][hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi biraz daha açman lazım. Müziği falan nasıl? Yani slow falan değildir herhalde? Çünkü biraz baktımda o sözü söyleyen bir çok şarkı var :D[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

baba I didn't say ile şarkı buluması imkansız gibi bişi.
en azında şarkıyı harflerle mırıldanman lazımki insanlar bişiler sallıyabilsin.

evet burda çok "sarı çizmeli memmet" bulundu.ama seninkinin sarı çizmelride yok. anlatabildimmi??[signature][hline]Benim Şirket
Gerçi son zamanlarda pek ilgilenemiyorum ama,
işte şimdilik kendini idare ediyo.

[Bu mesaj Ra_d tarafından 10 Temmuz 2004 14:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yaa powerfmde ikide bi çalıyo aslında kahretsin yaa şarkıyı hiç detaylı dinleyemedeim ki :) (powerfm'in onlineda o anda çalan şarkı adı yazıyo ama bu şarkı çalarken bi kere yazmadı kafayı yedim twilight zone gibi oldu şerefsizim)[signature][hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...