Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Steve Vai videosu (ogretici turden ve ilginc)

Draven

Öne çıkan mesajlar

Steve Vai nin Bulgaristan icin yazdigi bir sarki Incantation ile ilgili video, isin ilginc tarafi izlerken farkettim Steve konusmaya basladi:

Bu sarki aslinda istanbulda kaydedilmisti, vs vs

Sonra stevem boyle saz turu birsey cikari ustune turkiye istanbul falan yaziyo, ne bilim cok hosuma gitti vai nin calmasi ve ilgisi.

sizde bi goz atin, streaming windows media

http://www.guitar.com/Misc/popplay.aspx?ParID=378&ParType=5

biraz surebilir yuklemesi o yuzden sabir :)
Sosyal ağlarda paylaş

bekledim 15 dk yükledi. bi başlattım bi daha buffer falan yapmaya çalıştı arghgh nefret ediyorum streaming videodan[signature][hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

izlemiştim o videoyu manyak bişey.orda çaldığı kopuz şey dio çalarken

bilmiyorum tellerin hangi notaları gösterdiğini kendime göre yaptım o yüzden.ama çalması zor bir alet gerçekten.diodu.

ve o bulgaristana yaptığı parça bulgar halk parçalarını dinlemiş gamları ölçüleri dikkate alarak resmen onlara göre bir yöre müziği yazmış
o kopuzuda istanbula gitmiş kapalı çarşıdan almış kapalı çarşıyı flaan gösterio benim izlediğim videoda[signature][hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s

www.hayalkent.net/freestyle

[Bu mesaj Craven tarafından 09 Temmuz 2004 15:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sana yalancisin, sallıyorsun fln demedim ki craven, bende gordugumu soyledim. Sonradan kapalicarsidan da almis olabilir tabiki, yasak degil. :-P

Erkan oğur; steve vai ile olan bulusmalarinda, steve`e oğur un bizzat kendi elleriyle yapmis oldugu bir perdesiz klasik gitar, ve de yine kendinin yaptigi bir kopuz hediye etmis.
Birlikte karsilikli kopuz-klasik gitar fln calmislar vs.vs.vs.[signature][hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...