Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vize

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

FromTheHell said:

sen ne biçim insansın lan. ben ne de olsa 0 alırım diye girmiyorum bile. adam 100 bekliyo.

olum ben okula gitmiyorum lan? sabah bi kalktım saat 8.30. 5dk daha uyuyum dedim. bi daha kalktım 1.30 olmuş. çakızlayım dedim. tekrar yattım. bi daha kalktım. saat 4. bi bok anlamadım lan günden. içime oturdu sonra. lan keşke okula gitseydim şimdi evdeydim gene nasıl olsa dedim. sonra bu mantığa göre şu an boğaziçinde falan okuyor olacağımı anımsadım. açtım bir kola. aç mideme de çakızladım. harry potter download ettim. onu seyrettim. yapacak bişey yoktu çünkü. hala da yok lan. off.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

TIRTO MÜHENDİS BABANDIR BİLAE.
ÇEVREE LAF ETMEYİN SÖVERİM.

dayı siz böyle çevreyi koruyalım günleri falan mı organize ediyosunuz

ya da greenpeaceci mi oluyosunuz, vallahi bi bilgim yok çevre mühendsiliğinden. Arkadaşlar var ama muhabbet pek yok.

Bu geri dönüşüm konteynerleri falan sizin alanınız mı

edit: ehehe
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

"roket adam" said:

TIRTO MÜHENDİS BABANDIR BİLAE.
ÇEVREE LAF ETMEYİN SÖVERİM.

dayı siz böyle çevreyi koruyalım günleri falan mı organize ediyosunuz

ya da greenpeaceci mi oluyosunuz, vallahi bi bilgim yok çevre mühendsiliğinden. Arkadaşlar var ama muhabbet pek yok.

Bu geri dönüşüm konteynerleri falan sizin alanınız mı

edit: ehehe

Çevreci çevre mühendisi olmaz, aç kalırlar
Sosyal ağlarda paylaş

bulletride haklı. çöpleri falan yera atıyorum, suyu kirletiyorum, denize işiyorum ki iş alanı çıksın.

çevre mühendisi hava ve su kirliliği ile ilgilenir genelde, iş güvenliği gürültü kirliliği falan gibi tırto yan dalları da var. ama asıl iş su & hava kirliliği.

inşaat ile kimya mühendisliğinin birleşimi bir meslek işte.

geri dönüşüm de bizim alanımız evet.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...