Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İsim secimi..

ripe

Öne çıkan mesajlar

asfaloth said:

rp serverıda olsa başarılı troll her zaman takdiri hakeder :D

helal :D

benimde orada bir charım var, lvl 5 warrior. bir gün birine küfredip ban yiyecem diye korkuyorum.

rp serverlarında oynayanların fişlenmesi gerek

asil trolluk rp serverinda yapiliyo lol

serveri kapanan lvl char alip stormwind'i trolluyo

hatta lvl 1 troll guild kuran bile vardi dilene dilene 15g toplamislar dfsfsd
Sosyal ağlarda paylaş

Wotlk den önce güzeldi, trade de adam arayanı direk report ediyorlardı, şimdi çok bozuldu. Şuda var The Sha'tar çarşamba günleri ilk açılan serverlardan oluyor, o yüzden diğer serverlar açılana kadar girmiyorum çünkü SW'de lvl 1 playerların istilasında oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi cok merak ediyorum

nasil rp yapiyosunuz?

amacim dalga gecmek diil

cunku herkes kralim lordum diye takilmak istiyo

digerleri I'M HALF NIGHT ELF HALF DEMON HALF VAMPIRE HALF LESBIAN

falan

boyle abi ironforge'da kunduracilik yapiyorum iste coluk cocuk gecinip gidiyoruz diyen de var mi dfsfd
Sosyal ağlarda paylaş

Ben en son RP maceramı anlatayım o zaman. Gnome roguedum. Lion's Pride Inn (adı buydu sanırsam goldshire daki yerin) de bi human paladin vardı. Oranın güvenliğinden sorumlu gibi takılıyordu. Bende para istemiştim hana girip milletten sonra vermediklerinde dinamit atmıştım ortalığa kaçmıştım sonra paladin peşime düşmüştü mesela teslim olmuştum bende sonra birlikte SW zindanlarına gitmiştik beni suçlu bulmuşlardı falan :D
Sosyal ağlarda paylaş

tomkat said:

abi cok merak ediyorum

nasil rp yapiyosunuz?

amacim dalga gecmek diil

falan

boyle abi ironforge'da kunduracilik yapiyorum iste coluk cocuk gecinip gidiyoruz diyen de var mi dfsfd

vardır ya, ben IF de hep ekmekci kıza yazıyodum, hiç gidip tyrande ye yada jainaya /flirt atmadım. Var yani böyle kriterlerini düşük tutanlar =p
Sosyal ağlarda paylaş

Magnum said:

tomkat said:

abi cok merak ediyorum

nasil rp yapiyosunuz?

amacim dalga gecmek diil

falan

vardır ya, ben IF de hep ekmekci kıza yazıyodum, hiç gidip tyrande ye yada jainaya /flirt atmadım. Var yani böyle kriterlerini düşük tutanlar =p

dfsdf

FRESH BREAD FOR SALE

BAKED THIS VERY MORNING

yanliz cok pis gideri var o ekmekcinin, dwarf olsam kesin atlardim yani
Sosyal ağlarda paylaş

Bende garip bir şekilde bu iğrenç gnome ile yaptım RP.
Çıldın mühendis/warlock oldum, Draenei aradım SW de, beynini incelek için. Female biri yattı kenara bende inceledim.Sorular sordum millete yokmu şöyle sağlam Engineer. "Sizin koskoca battleshipleriniz var bu baltalar niye falan diye?" Çıkarın şu rail gunları da Horde bir temizliyelim dedim. Sonrasında Arthas'a bakarız.Tamamen doğaçlama oldu. Female Draenei'ya taktım kafayı, kız korktu benden, erkek arkadaşını çağırdı. Millet hemen uyuyor sana.

Akşam logoff olucak iken /player yazdığımda 5 saat 4 dakika RP yapmışım.
Sosyal ağlarda paylaş

abi evet

sorma ya delircem

chari vanilla zamaninda actim, o zaman pvp/ pve/ rp nedir hic bi fikrim yoktu, hatta wowu da trial almistim, diablo gibi bisey saniyodum

neyse abi actik chari, dedi server sec pvp kirmizi, kirmizi uyari rengi, bi bokluk vardir, geri kalan da pve bi tek rpler az, dedim bu olsun

ben lvl 15ken ogrendim rp'nin nooldugunu

derken tbc cikti bilmemne raid maid derken kaldim orda, bi de account payment block yedi, kaldim orda

simdi pure raid, icecrowndan cikmiyorum mal mal tipler gormemek icin

ama blocklu olmasam 1 saniyede server transfer gogo chromaggus horde
Sosyal ağlarda paylaş

tomkat said:

abi evet

sorma ya delircem

chari vanilla zamaninda actim, o zaman pvp/ pve/ rp nedir hic bi fikrim yoktu, hatta wowu da trial almistim, diablo gibi bisey saniyodum

neyse abi actik chari, dedi server sec pvp kirmizi, kirmizi uyari rengi, bi bokluk vardir, geri kalan da pve bi tek rpler az, dedim bu olsun

derken tbc cikti bilmemne raid maid derken kaldim orda, bi de account payment block yedi, kaldim orda

Blizzard'a mail gönderirsen 1 haftada, telefon açarsan 1dk'da kaldırıyorlar payment block'u.
Sosyal ağlarda paylaş

4 senedir sadece RP serverlarında oynuyorum ana olarak. RP çok zevkli şey. Eğer etrafınızda RP yapan insanlar Lordum 5 gp pls diye gezen tiplerse zaten olmaz. Gidip türk brofist yaparsanız yine olmaz. Ortamı emiceksiniz, çok eglenceli eventler falan. Özellikle guildlar arası siyasi etkileşimler oyundan çok farklı bir zevk almanızı sağlıyor.

frp gibin işte.

Ciddi rp severim, ama arkadaşa tebrik. Bence bu oyunda böyle şeyler oyunu bir bakıma canlı tutuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

tomkat said:

abi evet

sorma ya delircem

Blizzard'a mail gönderirsen 1 haftada, telefon açarsan 1dk'da kaldırıyorlar payment block'u.

oha ciddi misin?

ben onu ban gibi bisey saniyodum permament hesabi
Sosyal ağlarda paylaş

o değilde "neffarian ölüd yaşasın!!" ama her çarşambab o neffarion hortlar

gibi yani böyle garip bir şey wow da rp olayı ya da yan yana duran iki kişide unique diye tabir edilen eşyadan birer tane olması.. yani madem soulboudn bu eşyalar adları işte "playername"s hede hödö olsa da o kişiye özel olduğu şeyedilse

böyle işte
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...