Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rock The Nations 2004...

SadButcher

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
şunun şurasında 21 gün kaldı festivale hadiyin neler yapacaksınız,gelecekmisiniz?
headliner sanırım olmicak.iron,CoB,in flames bunlar festivalin maliyetine eş değer miktarda paralar istediği için olamaz.2 aday kaldı onlardan da cevap gelmesse headliner sız olacak festival.afişler iyice bi basılsında hele.[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Anti-Chemical
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 09 Haziran 2004 16:49 tarihinde demiş ki:
şunun şurasında 21 gün kaldı festivale hadiyin neler yapacaksınız,gelecekmisiniz?
headliner sanırım olmicak.iron,CoB,in flames bunlar festivalin maliyetine eş değer miktarda paralar istediği için olamaz.2 aday kaldı onlardan da cevap gelmesse headliner sız olacak festival.afişler iyice bi basılsında hele.

hala anlamıomsz ? cob veya inflames nası headline olablr ya !!!

sorun parada deil zamanlamada..[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

OFF Ya pain of salvation headliner grubu olmaamalı abi
Pentagram da olmamalı. bi türkiye bi almanya bilio.

Ulan Melavolent creation, vader bunlar Death Metal in babalarından. MC 10 albüm yapmış yaklaşıp kültleşmiş
pentagram 3-4 allbüm yapmış bi anatoliası falna var headliner oluo ya. Destruction var yılllarını vermiş bunlara hakaret abi.

headliner dediin yıllarını vermiş insan ollur abi. Milletin saygı duyduğu milleti konserin sonunda artık orgasmın doruklarına ulaştıracak grup olur.![signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mortis, 10 Haziran 2004 00:05 tarihinde demiş ki:

Pentagram da olmamalı. bi türkiye bi almanya bilio.

Ulan Melavolent creation, vader bunlar Death Metal in babalarından. MC 10 albüm yapmış yaklaşıp kültleşmiş
pentagram 3-4 allbüm yapmış bi anatoliası falna var headliner oluo ya. Destruction var yılllarını vermiş bunlara hakaret abi.

headliner dediin yıllarını vermiş insan ollur abi. Milletin saygı duyduğu milleti konserin sonunda artık orgasmın doruklarına ulaştıracak grup olur.!

arkadaşım pentagram 3-4 albüm yapmış bitek anatolia sı var demeden önce kaç tane albümü olduğunu öğren.kendi ağzınla söylüosun headliner yıllarını vermiş insan olur.milletin saygı duyduğu bi grup olur diosun.pentagram 17 yıllık bir grup yaptığın tanıma gayet uygun bi grup bence atıp tutma o yüzden.türkiyede pentagramı seven kitle çok(albüm satışları 100.000)yurt dışındada az çok bilinio.festival türkiyede yapılan bi festival.pentagramda beğendiğimiz bi yerli grubumuz,festivale bu sene baya bi yabacı seyirci,yabancı basın gelcek ve yazılcak edilcek pentagram türkiyede şöyle meşur böyle meşur diye.bırakında yılların pentagramı headliner olsun olar bunu çoktan hak ettiler.yok sen MC yi çok seversin ben başkasını severim istediğin grubu izlemicen mi izlicen.yok adı büyük yazılmış küçük yazılmış headliner olmuş ne farkeder ki?kimsenin kimseye hakaret ettiği falan yok desturaction'a söylememişler mi pentagramın headliner olacağını da desturaction'da ne demek biz desturaction'ız headliner oluruzmu demiş?
türkiyede ilk defa büyle büyük bi festival düzenlenio hala edilen laflar headliner pentagram olmamalıymış.[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Anti-Chemical
Sosyal ağlarda paylaş

+1 natural jedi[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Halfmumi, 15 February 2004 21:21 tarihinde demiş ki:
ehem,yumurtada yemiyoruz herhalde?oda civcivden çıkıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Þimdi herkese selamlar...

Öncelikle headliner konusunda DVK'da (düþler ve kabuslar) kýsa kýsa açýklamalar yaptým. Tekrardan buraya yazmayým. Headliner pozisyonu için biz kaþýndýk, daha da büyük, sembol bir isim getireceðiz diye. Ama, herkes DIO kadar ve sert aksi görünen Dave Mustaine kadar alçak gönüllü deðilmiþ. Biz DIO'yu getirdikse, bir MOTÖRHEAD'de rahatça getiriz, olmazsa bir IN FLAMES ya da NIGHTWISH alýrýz dedik. Ama evdeki hesap çarþýya uymadý arkadaþlar. Yoksa, neden hala yeni afiþleri çýkartmadýk, program sayfasýný tekrardan düzenlemedik, deli miyiz? Sebebi, son beklendiði gibi bir isim ekleleyelim istedik. Bizce o zaman ROCK THE NATIONS, býrakýn Türkiye'yi Avrupa'daki en iyi kadrolardan birine sahip olacaktý. Herkes kendi sevdiði türler açýsýndan düþünüyor ama biz her þeyi düþünmek zorundayýz. Genel açýdan bence olabildiðince dengeli bir kadro oluþtu, dev bir isimle festival 2. senesinde olayý kopartacaktý... neyse, þu an için 150'ye yakýn grupla yazýþtýk. Sebepleri DVK'da yazdým, kimine uymadý, kimi Türkiye'yi güvenli bulmadý (Malesef THRASH gruplarý týrstý - nasýl bir tezatsa), kimi çok para istedi, kimi turnesini uzatmadý, vs...

Sonuç olarak, istediðimiz çapta dev bir isim bu yýl olmuyor. Ama lütfen bu durumdan ötürü üzülmeyin. Sonuçta, bu ülkeye gelen en fazla yabancý grup bu festivalde olacak. 30 belkide daha fazla isim... DORO gibi bir isim festivali ara ara sunacak, kalkýp Türkiye'ye ROCK ve METAL müzik atmosferini görmeye gelecek! Düet yapacak. 2005 ile ilgili açýklamalar yapacak. Bundan baþka, sürpriz konuklar, iki eski MAIDEN vokalinin düeti, Orphaned LAnd'den rock ruhuna uyan bir cover parça, vs... Sakýn gruplarýn türlerine b*k atmayýn, thrash yok, gothic doldu, vs... 2 tane gothic etkili grup var. Bilip bilmeden biþilere b*k atmayýn çocuklar. Lütfen! LEAVES EYES ve kýsmen Death metal hali ile goth etkili ATROCITY var gothic denebilecek grup. Dünyada kaç tane thrash grubu kaldý da biz getirmiyoruz sonra?? Bütün bunlarý boþverin, seneye ve ilerleyen yýllarda büyüyecek bu festival... sadece festival deðil, festival ile birlikte diðer konserler de artacak. Burada dinlediðiniz beðendiðiniz gruplar da gelecekler zamanla. Açýk görüþlü olun. Herþeyi hemen pat diye eleþtirmeyin. Düþünün 3 4 yýl evvel böyle þeyleri hayal edebilmek Türkiye Cumhuriyeti sýnýrlarýnda hayaldi. Ekonomik krizlere, iþlenen cinayetlere, artan dövize raðmen denenmemiþi, hayal edilemeyeni yapýyoruz. Ama bu tek baþýmýza olamaz, sizin desteðiniz, birlikteliðiniz ve motive etmenizle olabilir. Biz ateþi yakýyoruz siz koruyacaksýnýz ve devamý size baðlý...

Ýlk 1,000 adete biz tiþört vermeyi planlýyorduk, ama artan maliyetler belimizi büktü. Ya ilk 1000 bilet 60 olmayacaktý, daha pahalý olacaktý ya da tiþört veremeyecektik. Ýlk 1000 15 milyon ucuza aldý sonuçta biletini. bize tüm diðer yaþanan iptallere raðmen güvenen ve þimdiden biletini alanlara da teþekkürler! Bileti son anda almanýzý anlarýz ama bu iþin devamý için bize güvenenlerin olmasý þart... aksi halde sponsorsuz bu iþleri kývýramayýz. O yüzden biletinizi önden alýn. Tek günlük biletlerde satýþta. Ama tavsiyemiz 3 günü de kaçýrmamanýz!!! Tek gün gelip aklýnýz diðer günlerde kalacak...

Þimdi, son bir isim deðil muhtemel iki isim ekleyecez. Lütfen eklenen bu isimlere tiriþka filan diyip bizi üzmeyin, nankörlük etmeyin! Muhtemel adaylar VANDEN PLAS ve AXXIS... bu iki ismide yüksek olasýlýkla festivale dahil edip yeni afiþlleri piyasaya sürüp tanýtýmda abanýyoruz.

T-shirtlerin grup logolu ve deðiþik dizaynlýlarý çýkacak. Sarý Lacivert süper çýkartmalarýmýz var... Üstelik bedava... her yere yapýþtýurýn, RTN tiþörtlerini giyin ve RTN ismini duymadýk ROCKçý bu ülkede býrakmayýn! Sizin yapacaðýnýz tanýtým afiþ asmaktan daha ÖNEMLÝ!!!

Sevgiler,

Emre

metalmonster forumlarından alıntı[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Anti-Chemical
Sosyal ağlarda paylaş

benim anlamadığım olay pentagram nasıl headliner olmayı hak etmiş oluyor.onca grup arasında pentagram neden headliner oluyor?diğer birçok grup müzik kalitesi açısından pentagramdan çok daha üstünler ve diğer birçok grubun sevenleri daha fazla.büyük ihtimal pentagram çok bir para istememiştir ondan headliner olmuştur,utanmasalar diğer türk gruplarından birini headliner yapıcaklarmış.
Sosyal ağlarda paylaş

yukardaki yazıda pentagramın neden headliner olduğuna dair birşey yazmıyor.
Ben pentagramın headliner olmayı haketmediğini söylüyorum,iyi bir grup olduğu söylemiyorum.hayır pentagramı yapacaklarına hiç yapmasalarmış headliner,yada 4-5 grup daha az getirip daha iyi bi gubu headliner yapsalarmış.
benim savunduğum şey pentagramın headliner mantığına uymadığı,sonuçta geçen sene dio headlinerdı ve geçen seneki grupşar arasındaki en yaşlı,en deneyimli ve en çok seveni olan gruptu ama pentagram öyle değil.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

pardon bu arada ben yanlış mesajı okuyup öyle dedim,senin mesajında sen kendince açıklama yapmışsın ama bu gruplar arasında pentagram headliner olmayı hak etmiyor,pentagramın albüm satışlarının fazla olmasının sebebi ise türk olmaları dolayısıyla albümlerinin ucuz olması.
aman her ne ise kim headliner olursa olsun,çok fark ediyo sanki headliner olunca,ben niye tartışmaya giriyorum,giriyoruz?
herkese festivalde iyi eğlenceler,bol headbangler:)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

pentagram babalar gibi hakediyo headliner olmayı. digerleri haketmiyo demiyorum. mesela pain of salvation da olabilirdi ama pentagram secilmis, benim için farketmiyo.

aslında farkediyo, murat'ı daha geç görcez.[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts
Yeniden Baslasak , Patates mi yesek?
Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

bi şey sorcam: şimdi benim elimde bir adet dream theater konser bileti(14 şubat) var ben şimdi bununla gitsem beni alırlar mı içeri? yok almazlarsa hala biletleri değiştiriyolar mı? yok değiştirmiyolarsa bileti iade etmekten başka seçenek var mı?[signature][hline]su geçer iz bırakır; turist geçer döviz bırakır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...