Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ehem!

Wacky

Öne çıkan mesajlar

Aslinda soyle Ankara-İstanbul tayfasi cektirseler dopluca bir resimde siteye koysak.. ne kuzel olur ....... HUmm Thaliın senin nereli oldugun konusunda karar veremedik... Ankaraliydin simdi İsttesin .. orta bir yer lazimm... Ahhhhhhhhh buldum Bursaaaaaaaaaa ordaki kankalarinla DOP-LUCA bir resim cektir koy sende ....[hline]50 skald
50 bard
50 hero
50 runemaster
50 sorcerer
46 paladin
40 infiltrator.... yeter sanirim......................! :P
Sosyal ağlarda paylaş

Hmzz Bursadakiler senin KANKA'ların olabilir tabii senin kendi tercihin ama şahsen ben almiim, Ben hala Ankaralıyım sadece zorunlu bir istanbul ikametim var o kadar.. Hem kıskanma canuz çalış seninde olur :P sen önce okulunu bitir :) a pardon 8 yıl vardı dimi daha bitmesine kih kih kih[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden RR5+ [R.I.P]
Rnz lvl50 Skald RR5+ [R.I.P]
Ezzz lvl42 Runemaster [R.I.P]
Currently in Progress Cleric Celine
Excalibur | Albion / EU

Sosyal ağlarda paylaş

Ulem ben gitmeden 8 yilda bitiricem.. sen giderek 8 yilda bitirdin ayuu!!!..... Omuzlarinda Baskentin 8 yillik ogrenci apoletleri vardi dospaa!!!!
Saka maka ne zaman gelicen Ankaraya .. ozledik seni! Ozleminden duvarlara surtuyoz :P[hline]50 skald
50 bard
50 hero
50 runemaster
50 sorcerer
46 paladin
Sosyal ağlarda paylaş

Gelmeyecem olm sırf sen duvarlara sürtmeye devam et diye gelmiyecem :P Ben artıkın istanbulluyum nihaha bugün başka bir şirkete CV verdim olursa şirket de değiştirecem evimi de tutacam sonra da takılacam burada ;)

10 Mayıs sabahı ankardayım, 11'inde Les sınvı var ona giricem sonrada eşyalarımı toplıyıp İst'e taşıyacam..

öptümz canım sizi..[hline] MCP | MCSE | CCNA
Excalibur | Albion / EU

Sosyal ağlarda paylaş

Gel abi gel hayat burda. Kapitalizmin tuzaklarına kendini çok kaptırma ama hayatını devam ettircek şekilde faydalan :P Gel seni farklı boyutlarla tanıştıriim hayattan farklı zevkler al muah[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!
Sosyal ağlarda paylaş

ohhh be gitte kurtulalim Alistar 'la sting'te yemek yerken bir an senin kulaklari cinlattik ... Arda yok ne kadar rahatiz diye kih kih... ama arada bize ugrada ozlem giderelim boyle bi anda yok olma icimize oturur sonra.... :P Hadi optum çiçu...........[hline]50 skald
50 bard
50 hero
50 runemaster
50 sorcerer
46 paladin
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan varya Ben ve Mina gelmeni sırf Hellsing Animleri icin istiyoruz :Pp

Çiçeeeeek hepimiz İstanbula yapıscaz gibime geliyor..[hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Nah size anime o zaman gelmiyorum len.. kendiniz bulun anime'lerinizi :P zınnık koklatmayacam size !![hline] MCP | MCSE | CCNA
Excalibur | Albion / EU

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...