Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Francofest 2004

Siamon

Öne çıkan mesajlar

Eveet, Bu senede okulumuzda Francofest düzenlenecektir.. Festival çok eğlenceli olacaktır.. Gelecek gruplar: Duman, Grippin ve Yalın'dır.. bir sürü deişik aktivite olacaktır. Biletler girişte 25 Milyon Tl.'dir.. ben olsam bu fiyata duman konserini kaçırmam (valla reklam deil :) )

Neyse uzatmayım ayrıntılı bilgi için

www.sj.k12.tr/frames-tr.html
Sosyal ağlarda paylaş

aa kenan doğulu yok mu...

ee bu konserlerden hangisi potansiley bayan mıknatısıdır şimdi?
hmmm bwen sanırım yalına gelecem onda daha çok kız olur...[signature][hline]Tekrar ediyorum, sevişgen geometrik bir şekildir ve çok da güzeldir.

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

ghaldszar, 29 Nisan 2004 15:41 tarihinde demiş ki:
Valla şahsen ben 1 milyon dolar karşılığında BonePARTla bile evlenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu olay parası bok olan insanların aktiviteyi yanlış algılaması
bugün robertin festivaline gittik olayın oluşumu basitti etraf yeşillik sohbet muhabbet bir yemek şirkeitne verilmiş ve hade topaldık milleti kazılayalım muhabettinde olmayan iyi yemek olanagı ve arkada çalma imkanı bulan amatör gruplar ve sonda bir profesyonel grup.
budur[signature][hline]bornozlu canavar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 22 Mayıs 2004 13:29 tarihinde demiş ki:
aa kenan doğulu yok mu...

ee bu konserlerden hangisi potansiley bayan mıknatısıdır şimdi?
hmmm bwen sanırım yalına gelecem onda daha çok kız olur...

hoca ben gittim zorla götürüldüm hatta yalın konserine
ıyghgkghhhhh uyudum yemin ederim horlamışım arkadaşlarımın anlattığına göre[signature][hline]Here I'll stand on the firing line
Here I'll walk through the field where I died
I will fight and let the voice ring true
I am the ghost.Standing next to you
Sosyal ağlarda paylaş

ya ona 25m verceeme 35 ekleyip ri ye giderim daha cok kız olur, zaten kızların hepsi "aaay muuusseee" diye bileti aldı... konustuklarımdan hala musein iptal oldugunu ve muslumun geldiğini bilmediğinden yenibilet almıs olanlar var... satarsailor da olsun yeter diyolar:)[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts
Yeniden Baslasak , Patates mi yesek?
Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

wallaha konser sezonu açıuldı avratlar cıvır cıvır
vıyyyy![signature][hline]Tekrar ediyorum, sevişgen geometrik bir şekildir ve çok da güzeldir.

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

ghaldszar, 29 Nisan 2004 15:41 tarihinde demiş ki:
Valla şahsen ben 1 milyon dolar karşılığında BonePARTla bile evlenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Siamon, 22 Mayıs 2004 13:26 tarihinde demiş ki:
Biletler irişte 25 Milyon Tl.'dir.. ben olsam bu fiyata duman konserini kaçırmam (valla reklam deil :) )

e abi duman bizde geçen ctesi 5 milyona mı ne çıktı ;P
ama harbiden çok istiyolar sjde, direk zarar etçekler.

ramfest te bele$ ve eğlenceliydi, böyle 4816 okuldan grup çağırmışlar herkes bişiler tıngırdattı.[signature][hline]consume the forsaken
Sosyal ağlarda paylaş

Kahrolsun Frankofonlar! Yaşasın Anglo-saxon ekölü[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ Tey,Tey,Teyyy..
..| ...| ....| ...|
./ ./ ./ ./ Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları... Powered bY Korax & Pascal.Pati halay ekibi kurucuları ve başları..
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
of ya iyi ki bu gee yatakhanede değilim bütün gece zaaalliiim oyuuunnboozzaaan la uğraşcaktk[signature][hline]Pyr0, 28 Mayıs 2004 23:38 tarihinde demiş ki:
icindeki noktayı bul...o nokta herseyın cozumunu saglayacak olan seyin oldugu nokta...o nokta iç huzurun....

blackchaos, 28 Mayıs 2004 23:39 tarihinde demiş ki:
kodurtma noktaya
Sosyal ağlarda paylaş

KAL oalrak st. joseph ten seneye gülben ergen ve arto konserleri bekliyoruz[signature][hline]Pyr0, 28 Mayıs 2004 23:38 tarihinde demiş ki:
icindeki noktayı bul...o nokta herseyın cozumunu saglayacak olan seyin oldugu nokta...o nokta iç huzurun....

blackchaos, 28 Mayıs 2004 23:39 tarihinde demiş ki:
kodurtma noktaya
Sosyal ağlarda paylaş

bu gün önünden geçiodum kızlar böle cıvıl cıvıl renk renk neşeli neşeli tikky tikky çantalarda duman yazılarıyla bekliolardı kapıda güvenlik.2m ötede tikky boyz yanlız bi kız gördüğümüzde direk peşine takilioruz muhabbeti yapiodu.[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

ulan paticikler!! o kadar söledik kimler geliyo görüşelim diye

bi tek sturm'ü gördüm orda ulan insan haber verir... (zaten adamı gördüm ilk laf " rapor verdiler mi sana " oldu :) )

duman sahne performansı güzeldi be
onlar tikky deel apaçiydi apaçiiiiiii!! :D
[signature][hline]Eye of twilight, give us sight...
Take our offer, give us might...
Make our power, tears of night...

[Bu mesaj Quivalen-soth tarafından 13 Haziran 2004 11:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...