Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paladin veya Shaman

Rock

Öne çıkan mesajlar

Can sıkıntısından bu iki karakterden birini kasmayı düşünüyorum. Daha önce 61'de bıraktığım bir shamanım ve 30 civarı bir paladinim var. sahamnı bırakmamın nedeni o zmanalar baya bir soğumuş olamamdı. Şuaralar fena gözükmüyor. Paladininse durumu zaten belli. Siz ne tavsiye edersiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

Paladini GC yerin dibine sokmayı planlıyormuş yakında, Shaman kas abi sen. Healingi nerflüyormuş, healerlara challenge olsun, daha çok eğlensinler diye bundan sonra Paladinlerin attığı heallar friendly fire olacakmış. Ayrıca Divine Plea kullandığın zaman manan gidecek, ama bu süre içerisinde attığın heallar dmg koyamayacakmış. Divine Illumination'dan gelen mana getirisi de %3'e düşüyormuş.

Paladin kadar kafana taş düşsün sevgili GC.
Sosyal ağlarda paylaş

İkisini de bufflanır nerflenir diye kasma, bundan 2 ay önce shaman yalanların en büyüğüydü, bugün her speci terör estiriyor. Paladin de yine WotLK'un başında vurduğunun yarısı boşa giden bir classtı, artık sadece %50 götürebiliyor tek stunda.

Şimdiye kadar WoW'da hunter hariç her classla oynadım, paladin en sıkıcılarıydı içlerinde, shamanın varsa paladini asla tavsiye etmem.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Druid dışında bütün classlarla oynadım, Paladin en keyif aldıklarımdan biriydi. DPS oynamadım ama Paladinle hiç, DPS olmaktan pek keyif almıyorum. Ha bu bütün classlarla WotLK'de oynamadığım için WotLK'de daha keyifli olmuş olabilir elbette Shaman vs.
Sosyal ağlarda paylaş

shaman dışardan dünyanın en güzeli class ıdır

ama 1 ay oyna 2 ay oyna nefret ediyosun..
ben gerçi baya bi önce bıraktım ama yinede çok bi değişiklik yok.

shaman kasıp da dps olacağını sanmam resto abanır resto takılırsın ve 3 gün sonra ?

gerçi oyun stili baya değişti ama bilmiyorum sen karar ver o konuda ben hatırladığımı yazıyorum.

pala ki bence en zevksiz en çirkin class olmasına rağmen çekici.çünkü her işte iyi her şekilde gerekli.

bence gg warlock yada mage takıl hayatını yaşa
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:

Rock said:

Enchanti çok sevmemiştim :( lvl63 için önerebielceğin bir build var mı?

enchant

Pardon Enhancement. Dün akşam biraz yorgundum.

Büyük ihtimalle benim üstümde salam gear olamaycak 70'e geldiğimde. Fazla instance yapan yok, yapanlar da healer arıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...