Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might&Magic 6

Wispy

Öne çıkan mesajlar

Lvl 45 oldum oracleı buldum ama midem bulandı bütün hatasonu oynamaktan..
Şimdi obeliskleri toplama peşindeyim.

Aslında o obelisk questindeki chest bugıyla kriegspiredaki 5000ga 5000xp veren havuzu abuse ederek unlimited level şansın olur, ama yapacağını sanmıyorum kimsenin
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Lvl 45 oldum oracleı buldum ama midem bulandı bütün hatasonu oynamaktan..
Şimdi obeliskleri toplama peşindeyim.

Aslında o obelisk questindeki chest bugıyla kriegspiredaki 5000ga 5000xp veren havuzu abuse ederek unlimited level şansın olur, ama yapacağını sanmıyorum kimsenin

oyun ilk ciktiginda yapmistik kuzenler ile, unlimited olmuyor ama belli bir levela kadar oluyordu gerisi icin cok cok experience gerektirdigi icin 5000 5000 almasi cok kasmisti.. Levela gonderelim mi filan die geyik yapmistik.. daha sonra birisi bununla level ayin hilesi odulunu kazanmisti, son model bi bilgisayar.. hala yanarim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Valla archer için lazım onlar bence çünkü iki tarafı da kullanması gerekiyo ve büyü yapınca anında mananın dibini görmek hoş değil. Bodybuilding biraz da olsa sorclara vermek lazım aslında meleede hemen ölmesinler diye..

Sonuçta hangisinde daha azsa ona arttıranı vermek daima avantajlıdır bence. Tabi ben noobum ama yine de faydasını görüyorum bu skillerin..
Sosyal ağlarda paylaş

Fenris Csss oyunun başında hasta eder ya.
Ama oyun sonunda lulz shrap metal shrap metal shrap metal shrap metal diye spamlaya spamlaya gidersin.

Obelisk chestini açtım, 3 tane artifactimi ve 250.000 goldu götürdüm.
Dün gece 2 tane de oracle questi yaptım sırada allahın belası castle darkmoor ve ToV var ama napıcam tomb of varnı bilmiyorum ya, haftaya cmt ye kadar FM falan oynarım herhalde, sonra haftasonu oturur tomb of varnı bitiririm :(

Level 45i geçti adamlar bu arada, skill pointler yağıyorr.

Multisi olsaydı şu oyunun çok keyifli olurdu hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...