Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BURning legion Saints of the city guildi dağılmıştır

UrsusMaritimus

Öne çıkan mesajlar

tinu said:

adonis said:

Herkes item için oynuyo. Türklerde tek sorun yönetim. Torpil alışkanlığı. Huyumuz batsın kıyakçılık. GM objectif şekilde dağıtmak istemiyor itemları. biraz yanlı biraz yansız(!), raidde en çok kime faydalı olursa ona vermek istiyor. ötekide cıngar çıkarıyor tabi.

Adam salak mı? gelmiş o kadar saat haketmiş, neymiş raid yararınaymış diye başka birine ver. Drama başlayınca da adını item manyaklığı koy. item dağıtma konusunda kesin kurallar koyar gm dahil bu kurallara uyar spekülasyonlara yer bırakmazsan, sorunsuzca halledersin.

Rollse roll dkp ise dkp. yok memetin daha çok ihtiyacı varda ona veriyom yok hüsnü main tank ona veriyom yaparsaan tükanı kapatırsın gidersin. geçmiş ola.

Not: Ha ben siz yaptınız demiyom, yaptınızı biliyom :).

Bizim guildemi oynadın! Oynadıysan söyle nickini yazda ve neler yapmışız su bildiklerini burda söylede öğrenelim hep beraber , millet drama görsün,

burda kalkıp gm kafasına göre item dağıtıyor adamına göre item veriyo diye afedersin götünden sallayıp çamur at izi kalsınmı diyorsun görelim.

Belliydi kapanacağınız, ben daha önce bekliyodum. yine o server senin bu server benim iyi can çekiştiniz dayandınız. Salla kim oldumu, geçmiş ola dedik yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

adonis said:

tinu said:

adonis said:

Herkes item için oynuyo. Türklerde tek sorun yönetim. Torpil alışkanlığı. Huyumuz batsın kıyakçılık. GM objectif şekilde dağıtmak istemiyor itemları. biraz yanlı biraz yansız(!), raidde en çok kime faydalı olursa ona vermek istiyor. ötekide cıngar çıkarıyor tabi.

Adam salak mı? gelmiş o kadar saat haketmiş, neymiş raid yararınaymış diye başka birine ver. Drama başlayınca da adını item manyaklığı koy. item dağıtma konusunda kesin kurallar koyar gm dahil bu kurallara uyar spekülasyonlara yer bırakmazsan, sorunsuzca halledersin.

Rollse roll dkp ise dkp. yok memetin daha çok ihtiyacı varda ona veriyom yok hüsnü main tank ona veriyom yaparsaan tükanı kapatırsın gidersin. geçmiş ola.

Not: Ha ben siz yaptınız demiyom, yaptınızı biliyom :).

Bizim guildemi oynadın! Oynadıysan söyle nickini yazda ve neler yapmışız su bildiklerini burda söylede öğrenelim hep beraber , millet drama görsün,

burda kalkıp gm kafasına göre item dağıtıyor adamına göre item veriyo diye afedersin götünden sallayıp çamur at izi kalsınmı diyorsun görelim.

Belliydi kapanacağınız, ben daha önce bekliyodum. yine o server senin bu server benim iyi can çekiştiniz dayandınız. Salla kim oldumu, geçmiş ola dedik yeter.

Niye yemiomu kim olduğunu söylede bilelim 3 paragraf bok atmasını biliyorsun 2 satır da kim olduğunu yazda görelim bilelim.. Bok atarken yazmak kolaydı ben söyle diyincemi salla kim olduğumu oldu.. Burdaki gibi yine milletin arkasından sallayıp kim olduğunu söyleyecek kadar adam olmadığın için zamanında attığımız heriflerden birisindir.
Sosyal ağlarda paylaş

adonis said:

ya bırak şimdi kim olduğumu, başlığın amacı benim kim olduğum değil sizin veda hutbeniz.

3 paragrafta bok atmasını biliyorsun, hala da kıvırıyorsun kimbilir ne boklar yedinde bastık zamanında kıçına tekmeyi şimdi oturmuş içine heralde burda saldırmaya çalışıyorsun, 3 paragraf boyunca bizi yine götünden salladığın laflarla bok at izi kalsın şeklinde yazmasını biliyorsun burda, bende diyorum ki madem bu kadar biliyorsun bizi, adam ol yaz nickini sunu bunu yaptınız dede gorelim. bize yaptığın suçlamalar doğru olsa çıkar adam gibi yazardın adını kim olduğunu.
Sosyal ağlarda paylaş

hangi insanoğlu bastık kıçına tekmeyi şeklinde konuşur da bunla gurur duyar ki? Biraz gururunu incitecek ama, ben kıçına tekme bastığınız biri değilim. Daha çok şöyle denebilir. Sizin yaptıklarınızı dışardan duymuş ve "cık cık cık" demiş biriyim.
Sosyal ağlarda paylaş

adonis said:

hangi insanoğlu bastık kıçına tekmeyi şeklinde konuşur da bunla gurur duyar ki? Biraz gururunu incitecek ama, ben kıçına tekme bastığınız biri değilim. Daha çok şöyle denebilir. Sizin yaptıklarınızı dışardan duymuş ve "cık cık cık" demiş biriyim.

dısardan duyduklarına inanma o sana dısardan söyleyenlerin kıçına tekmeyi basmısızdır da ondan söylemiştir, bazı adam olmayan adamlar varki evet onların kıçına tekmeyı bastık gayet mutluyuz gururluyuz yine olsa yine basarız. Kalkmış burda insanlık öğretme bana sen yaşamadığın görmediğin dısardan duyduğun abuk sabuk laflarla kalkıp burda siz söylesiniz siz böylesiniz diye kalkıp bok atamazsın atarsan bende böyle sorarım kim demiş diye..
Sosyal ağlarda paylaş

adonis said:

niye kendi yakın arkadaşıma değil de size mi inanım. Harbi "Şehrin Azizi" misiniz yoksa :D

he madem söyleyen yakın arkadasın.. gelsin o söylesin o zaman yada yaz kim olduğunu bilelim , bende sana yazayım he evet o arkadasın ıtem ıstedı vermedık baskasına verdık dıye.
Sosyal ağlarda paylaş

adonis said:

neyse en son bir atasözümüzle sizi uğurlamak istiyorum.

"Ne ekersen onu biçersin"

Ve birde veda videosu hediye edeyim size.

ekeriz biçeriz biz boşver sen dert etme kendine, o kıçına tekmeyi bastığımız arkadaşına da selam söyle her kimse..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...