Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Veysel feat Neco

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Milliyet said:

Antalyaspor - Diyarbakırspor maçında Necati'nin golünden sonra yaşanan sevinç gösterisi bu kadar da olmaz dedirtti.
Gol sevinci sırasında Veysel'in Necati'ye yaptığı hareket izleyicilerin gözünden kaçmadı.

Turkcell Süper Lig'in 9. haftasında oynanan Antalyaspor - Diyarbakırspor maçında Necati'nin golünden sonra Veysel'in yaptığı hareket futbolseverlerin gözünden kaçmadı.

ANTALYASPOR BAŞKANI AKINCIOĞLU: TESADÜFİ BİR HAREKETTİR

Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu, Diyarbakırspor maçında Veysel ve Necati ardasındaki gol sevincinin tesadüfi bir hareket olduğunu söyledi.
Diyarbakırspor maçında Necati’nin attığı ikinci golün ardından bu futbolcuya koşan Veysel’in gol sevinciyle ilgili internet sitelerine düşen
görüntüyü değerlendiren Akıncıoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Veysel çok düzgün, dürüst terbiyeli, prensip sahibi bir arkadaş. Tesadüfü bir
harekettir, bilinçli olarak yapılmamıştır" dedi.
Tahir Görgülü’nün yönetim kurulu ve basın sözcülüğünden istifasının kendisine de sürpriz olduğunu belirten Akıncıoğlu, "Karar benim için de
sürprizdi. Kendisiyle konuşmuş, sohbet etmiştik. Bana bir şey söylememişti" diye konuştu.
Akıncıoğlu, istifanın yarın yapılacak yönetim kurulu toplantısında değerlendirileceğini sözlerine ekledi.

http://www.milliyet.com.tr/Spor/SonDakika.aspx?aType=SonDakika&KategoriID=14&ArticleID=1152079&Date=19.10.2009&b=Veysel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...