Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Imdat!Internet Explorer sorunu...

Alexi_Septimus

Öne çıkan mesajlar

Şimdi şöyle açıklıyayim ;

Internet Explorer'ı açtığım zaman direkt man kitleniyor ama bekliyince bir süre düzeliyor bu takılma.
Ama 5 dakka olabiliyor bu.Ayrıca tıkladığım anda direkt duruyor.
Kitleniyor diyelim.
Bağlantıyı kestiğimiz de açıyoruz 0 sorun sayfa bulunamadı diyor.
Ancak mesela bilgisayarıma adresi yazdığınız da aynı adres farklı adres farketmez lank diye açılıyor.
Sorunsuz.
Internet Explorer'ı tekrar yükliyemiyorum, full'u yok.
Güncelli diyor güncelleştir dediğimde.
Siliyorum tekrar geliyor.

Opera falan kullanmak istemiyorum.
Ne yapabilirim?[signature][hline]- Pardon, siz aşık mısınız?
- Hayır, biz Lathander'e tapıyoruz.
- Anlamadım?
- Yanlış oldu galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

kullanmak istemiyorum demişsin de ms bile kullan diyor yahu.

" Microsoft kullanıcıların yama yayınlanana kadar programı kullanmamalarını gerektiğini duyurdu." kaynak: ntvmsnbc[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

Alexi şimdi devir Spyware devri ya, kimsenin bilgisayarında adam gibi i. explorer kalmadı. microsoft'un kendisi bile bulunan yeni explorer açık ve hatalarından dolayı "bir süre explorer kullanmayın" diyebiliyorsa olay bellidir yani.
Sana tavsiyem en kısa zamanda mozilla'ya geçmen. Yokas benim gibi çok başın şişer...[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel
Sosyal ağlarda paylaş

Opera falan derken o IE dışındaki bütün browserları almıştım ben içine hehe.
Neyse Opera'yı çekiyorum.
Bakacaz artık.
Sevmezsem formatlayacam multimedia'yı iPod'a atıp.[signature][hline]- Pardon, siz aşık mısınız?
- Anlamadım?
- Yanlış oldu galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl ie'siz nereye kadar? ie olmadan yapılamayan şeyler mi var?[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

ie'ye alışanlar için mozilla firefox'da ie extension'ı da var. denemedim gerçi ama belki istediğin ie görünümünü sağlar.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

bilemiyorum, bende öyle bi sorun yok.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

Ayyy salaklığıma doymiyayim emi.
Msconfig yapmıştım resetten önce.
Start up daki herşeyi kapat demiştim.
Firewall yüzündenmiş.
Çözüldü.
Güzelmiş Opera (Ne operası lan Firefox).[signature][hline]- Pardon, siz aşık mısınız?
- Anlamadım?
- Yanlış oldu galiba.

[Bu mesaj Alexi_Septimus tarafından 06 Temmuz 2004 02:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...