Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Is ilani

di

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

Yeni basladigim is yeri front-end web developer aramakta. Baslica arananlar css ve javascript bilgisi. Kisiden istenen verilen tasarimi duzgun sekilde html ve css'e parcalayabilmesi, javascript kod yazabilmesi ve javascript framework nedir haberdar olmasi.

Flash bilmesine ihtiyac yok fakat bilmesi arti olacaktir pek tabi.

Ozelliklere sahip ve is arayan arkadaslarin CV'lerini gondermelerini rica ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar,

Ozel mesajlara cevap verecegim ayrica ama genel olarak buraya da yazayim.

Elemani kendim icin istemiyorum =) Ayrica tam zamanli olarak bir sirkette calisiyorum kendiminki haricinde.

Sirket adini alenen vermek istemiyorum. Sartlar genel olarak is tanimina uygun bir maas + ozel sigorta + sigorta + yemek + servis seklinde.
Sosyal ağlarda paylaş

Mezun olunca goruselim o halde =) Planlar tutarsa ekip buyuyecek ve sadece wev developer ihtiyaci ile sinirli kalmayacak gibi.

Bu arada eleman secimi konusunda biraz siki tutuyorlar isi. Mesela ben ise girdigimde kapanan pozisyon icin 6 ay eleman aramislar. Kafalarina gore birini bulamamislar ( boyle de bir nimetim iste =P ).

Bu pozisyonda da hem sorunlara/olaylara yaklasim sekli hem de akli fikri zikri duzgun bir bay/bayan ariyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Mezun olunca goruselim o halde =) Planlar tutarsa ekip buyuyecek ve sadece wev developer ihtiyaci ile sinirli kalmayacak gibi.

Bu arada eleman secimi konusunda biraz siki tutuyorlar isi. Mesela ben ise girdigimde kapanan pozisyon icin 6 ay eleman aramislar. Kafalarina gore birini bulamamislar ( boyle de bir nimetim iste =P ).

Bu pozisyonda da hem sorunlara/olaylara yaklasim sekli hem de akli fikri zikri duzgun bir bay/bayan ariyorlar.

6 ay boyu o iş aksadı mı yani ? bu ne biçim firmaymış ???

6 ay boyu eksikliği hissedilmeyecek bir pozisyonun varsa zaten eleman çalıştırma ya da yazın beni direk talibim.

Yok eleman gerekli ama işler o kadar uzun süre aksadı ve bu problem ise bu ne biçim ciddiyetsizlik ?

not: yani mazur görün yanlış anladıysam durumu ama son derece absürd değil mi
Sosyal ağlarda paylaş

suvras said:

di said:

6 ay boyu o iş aksadı mı yani ? bu ne biçim firmaymış ???

6 ay boyu eksikliği hissedilmeyecek bir pozisyonun varsa zaten eleman çalıştırma ya da yazın beni direk talibim.

Yok eleman gerekli ama işler o kadar uzun süre aksadı ve bu problem ise bu ne biçim ciddiyetsizlik ?

not: yani mazur görün yanlış anladıysam durumu ama son derece absürd değil mi

Ben bu firmanin tek ya da bir konuyla ilgili tek calisani degilim. Buradaki kisiler beni ya da diger elemanlari ustlerindeki is yukunu hafifletmek icin almis durumdalar.

Firmanin -ya da en azindan ekip sefinin- istedigi elemani bulmak icin 6 ay boyunca gelenleri degerlendirip "bunu alalim bari" dememesi ve Turkiye gibi bir yerde projeleri back-end front-end olarak ayirmasi ne kadar profesyonel olduklarini da ortaya koymakta.

Anlayacagin cok gereksiz ve dunyadan bi haber sekilde satasmissin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...