Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

members of slipknot

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

maskesiz çıktılar filan ıvır zıvır hikayesini hiç takip etmedm ondan hangilerini maskesiz gördnz merak ettm.
ben şu anda araştrdm ve
james , corey (ztn herkes gördü bilio vs,) ve sid i maskesiz buldm hayrlısı gerisi için .[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlaCk_DmC, 06 Haziran 2004 23:15 tarihinde demiş ki:
Birde eskiden slipknotunmasked.com diye bi site vardı sora kapatıldı sanırım. Uyelık falan ıstıyordu.

Buda Corey'in maskesiz hali
http://img77.photobucket.com/albums/v234/Blackdagger/3283723f.jpg

abi sen buna resimmi diosn :p bende de wardı bu zamanında :)
dur koyyim resmi corey le james in
direk klip war bende :p[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

En çok hoşuma giden davulcu uzun burnuyla arada vuruyor davula. tabii bateristide unutmamak lazım oda iyi çalıo. neyse son şarkısı kaldı albumunden şunuda hayırlısıyla bi çekeyim :D[signature][hline]Seviyorsan özgür bırak gitsin...
Dönerse senindir.
Dönmezse, zaten hiç senin olmamıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
baya oldu resimleri çıkalı
hatta eskiden ben sevinmiştim sid corey bi de gitaristlerden birinin resmini bulmuştum diye

maske olayı süper de kimlik saklamaları saçmaydı bence
numara olayı da iyiydi piskopat bi hava katıodu.[signature][hline]15...14...13....................3...2...1...Yanıtla
Sosyal ağlarda paylaş

NUmara süperdi. Bide kimlik saklamaları daha gizemli yapıyodu sonucta kım olduklarını falan bılmıyosun sadece maskeler altında psikopatlar muzık yapıyo :)
O resimleri gormemeyi tercih ederdim. COrey Akça pakça bişey çıktı yaa.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

kimlik saklayınca direk hedef oluolardı, amerika hedef bulup saldırmak için çırpınan sivil toplum örgütleri , politikacılar ve türlü kişiliklerle dolu

benim sevmediğim yanı ise kimlik saklamaları hayranlardan uzaklaştıran birşey bence.[signature][hline]15...14...13....................3...2...1...Yanıtla
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm bence biraz daha farklı yani sonuçta hepımız ılk basta Maskeli halleriyle tanıdık onları. Buda degısık bı hava yarattı yanı Slipknot derken aklımıza Maskeli Psikopatlar geliyodu. Resimlerini ve kimliklerini bilmek biraz bu buyuyu bozdu bende.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...