Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nba 2K10

Dartanian

Öne çıkan mesajlar

senko said:

sen takıma girebildin yani :)
beni d-ligine attılar :( B- idi bide notum, en skorer adamdım.

oyunda d-ligi var bu arada...

o dediğin sim olayı kesin ayarlaniyordur ya, assocation yaparken ayarlanabiliyordu çünkü.

yok bende ilk başta d-lige gittim.D-lig de 5-6 maç yaptıktan sonra 10 günlük sözleşme teklifi geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Center olmak çok zor ya, özellikle zayıf hızlı uzunlar karşısında çok zorlanıyorum, zaten 2-3 basket attırdınmı puanın yerlerde sürünüyor. İçerde ise ne zaman iyi pozisyonda yerleşip pas istesem, kötü pas isteği diyip puan kırıyor, çok kastı yani.
Ben de PG açayım bari, hiç olmassa topun kontrolü bende olur, asistle işi götürürüm.
Sosyal ağlarda paylaş

en mantıklısı pg aslında. asist cidden kolay yapılıyo ve direkt b, b+ ile giriyosunuz. ama şöyle de bi durum var unutmayın boya verdikçe performans getirisi düşüyo. 6.3 lük adamla 2 asistte bi üste çıkarken teammate grade, 6.6 lık adamla yapınca 3-4 asiste çıktı. ha tabi 6.3 lük olan sg dı 6.6 lıksa pg ordan da olabilir ama oyunun başında boya verirsen şöyle şöyle eksileri olur diyodu dikkat etmedim bi daha başlıcam sanırım, tam doğrusunu bi daha dinleyip yazarım...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de bu adamlar girsin istiyorum valla futbol sektörüne..

O değil de basketbolda terimleri falan hiç bilmem pg oynuyorum 3lük atmayı sevdiğimden :D Pozisyonların açılımları nelerdir, ne işe yararlar öğrenebileceğim bi site verebilir misiniz? Ya da işsiz bir hayırsever "nba 2k10 my player tutosu" hazırlayabilir mi? dfgdfg :D
Sosyal ağlarda paylaş

pg olarak atlanta hawks ın training camp ına seçildim. ilk antrenman maçında A aldım takım arkadaşlarımdan. Oyuncu değişikliği olmadığı için daha yükseklere taşıyabiliyorsunuz notunuzu. Bu performanstan sonra heralde seçerler beni draftta, gerçi daha 5 maç daha var ama bakalım kısmet:P
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kısalar daha çok point aldığından 6.1 yaptım boyumu, üçlükçü PG oldum. Ama uzunlardan screen istemeyi ve atakta taktik göstermeyi bulamadım henüz.
Bir de seti kurarken toplu adamımın önü kapalıyken, arkasına da geçsem, boşa da çıksam tekrar bana topu çevirmedikleri oluyor, pas istesem bu sefer de -puan alıyoruz kazmaların yüzünden.
Ya da tutup son saniyede topu bana atıyorlar elimde patlasın diye, birkaç sefer o yüzden 3lük yüzdem düştü.
Aslında madem böyle über bir mode yapılmış, her oyuncunun hücumda ve defansta nerelerde duracağını, koşacağını, olası atış noktalarını falan herşeyi anlatan bir school kısmı olmalıydı oyunun.
Sosyal ağlarda paylaş

var abi zaten, karıştır ayarları şimdi çıktım oyundan ama orada team book mu ne öyle bişey var. takımın ne oynadığını gösteriyo. 3 tane taktik var (ofansif ve defansif), zaten onlar da oynarken bariz belli oluyo takımın hangisini oynadığı sen de ona göre oynıcaksın...
Sosyal ağlarda paylaş

2-3 haftadir oynuyorum, my playerda 2. kariyerime basladim ilk denemeden sonra ve baslarda dusuk puan normal. yani mevkinizin statlarini 70'e kadar kasinca oyun kolaylasiyor bayagi.

SG actim, boy da 6'6 ve all round yaptim. Her seyi de gayet guzel yapiyorum, memnunum valla :D Denver nuggetsta cikiyorum simdi, carmeloya veriyorum paslari o bitiriyor isi, cok zevkli :)
Sosyal ağlarda paylaş

scoring sg yim draft combine dan beri oynuyorum ben dolayisiyla azicik daha boostlu basladim normalden simdi boston da ray allen i benche attim cok mesudum. rookie of the month falan oldum. bir oneri sadece coaching options-play vision dan show all plays i acin cok daha rahat oluyo uzerinize kurulan setleri falan oynamak.
Sosyal ağlarda paylaş

supremeallah said:

scoring sg yim draft combine dan beri oynuyorum ben dolayisiyla azicik daha boostlu basladim normalden simdi boston da ray allen i benche attim cok mesudum. rookie of the month falan oldum. bir oneri sadece coaching options-play vision dan show all plays i acin cok daha rahat oluyo uzerinize kurulan setleri falan oynamak.

draft combine nedir??
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...