Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Euro 2004: Bilgi Tahmin Tartışma hede hödö topiki

Kaspar

Öne çıkan mesajlar

Az sonra avrupa şampiyonası Portekizin yunanistana yapacaği showla başliycak ve saniyorum son maça kadar portekizi görcez.

Kupaların takımı Almanya ve Fransa
Kupa özürlü ingiltere ve ispanya
Şansiz italya ve hollanda yine kupanin en güçlü takimlari.

Evsahibi portekiz ve çok koşan çeklerin yanina benim süprizlerimden biride 23 milli maçinda 16 gol atan leverkusenin genç yıldızı Berbatovlu Bulgaristan.
Özellikle gruplardan çikmayi başarabilirlerse Bulgaristani yari finalde görebiliriz.
2. Sınıf yıldızları ile Danimarka şansı yaver giderse çeyrek final görebilcek takimlardan.

Ama şu bi gerçekki 3 favori bile göstermekte zorlaniyoruz buda kupanin çok zevkli geçiceğine bir işaret.

Hollanda ve Yunanistanin kaybetceği puanlarla Ülke sıralaması lehimize değişcektir hollandaya sempatim olmasına karşın bu şampiyonada tutamıycam.

Hollanda ile ilgili bir dip notda forveti. Bana göre şuanda kupadaki takimlar arasinda en formda forvet hollandada.

Makaay . Ispanya gol kralı.
Nisterroy . Ingiltere gol kralı.

Bu iki ligde sürüyle gol atan bu yıldızlar bol gollü maçlara imza atabilirler.[signature][hline]Diablo, 05 Haziran 2004 12:46 tarihinde demiş ki:
şopar sensin lan ben tinerciyim
Sosyal ağlarda paylaş

en birde fenerbahcemızden pierre var oda klas adam oda kesın gol yazar benım takımım italya taş gibi takım birde ben fenerbahce ikonu nasıl alırım msg lımıtımı var? cok ıstıyorum :([signature][hline]Ragnorak<=>Shindei_TR==>> LvL 50/37 Swordman
LvL 51/37 Thief <=>Shindei-TR
Lag Sux Türk Telekom Rox T.T

[Bu mesaj Lind3r0th tarafından 12 Haziran 2004 18:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

A grubundan Portekiz'nen Yunanistan B grubundan İngiltere ve Fransa
C grubundan İtalya ve Danimarka D grubundan Çek Cumhuriyeti ve Hollanda çıkar.
Bu gruplardan çıkıpda birbirleriyle eşleşerek finale gelen A ve B 'de olanlardan Fransa C ve D de olanlardan İtalya finale çıkar.
Her ne kadar ispanya favori italyada elenecek gözüyle bakılsada ispanya ya şans tanımıyorum.Bide Almanya'ya.[signature][hline]i love this game!
tractor pulling

ZBD.
Sosyal ağlarda paylaş

ispanya çok ii yop oynuo
baraja inanlmaz uzun toplar atıo oha filan oldm :p
exteberia bitrdi beni süper oynadı..

bu arada portekiz den bi skm olmaz böle oynarsa..
2 senedr vicent vicente die kıçımı yırtıodm adam yorlmdan önce süper oynadı...[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

portekiz mantarladı yanlız yunanistan müthiş defans yaptı,
ne kademe ne pozisyon hatası yaptılar hepsi nerde ducaklarını çok iyi biliyodu

ispanyadan çok şey beklemeyin ,rusya nın defansı berbattı kaç kere,raul-morientes acaip kıolay defansın arkasına sarktı çok basit pozisyonlar vardı ya beceriksizce harcadılar ,ya pas atamadılar

rusyayı da anlamadım ofsayt taktiği de yapmıyolar nasıl bu kadar çok adam kaçırdılar hemde kapalı defans oynuyolar sözde,rusya organize az adamla geldiği bi kaç ataktada tehlike yarattı,ciddi bi ofans gücüne ne yapabilir ispanya soru işareti
Sosyal ağlarda paylaş

exteberia ve vicenteye hayran kaldim.
en kral adamlardan daha iyi oynadilar helal valla.

portekizde ronaldo girdikten sonra gördük neler yapabilceğini.
yenilginin mimari teknik heyetdir. Victor Baia, Ronaldo, Decu gibi oyunculari oynatmazsa adami böyle yaparlar.
Nuno Gomezde simao dan kat kat iyi adam.[signature][hline]Diablo, 05 Haziran 2004 12:46 tarihinde demiş ki:
şopar sensin lan ben tinerciyim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...