Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

altın satın alma rehberi

zass

Öne çıkan mesajlar

ilk yazdığım msg yi tekrarlıyorum. arkadaşlar buraya gold satın aldığınız siteleri ve memluniyetlerinizi yazarsanız hem bir karaliste oluşturmuş oluruz hemde güvenli siteleri biliriz, ilkini ben yazayım

http://www.power-level.net/ bu site tehlikeli birsite ben 7 gün uğraş tıktan sonra goldumu alabildim payPal a filan şikayet yazdım baya bir uğraştım, adamları chatte sıkıştırınca direk konuş mayı kesip yolluyorlar sizi geçi en ucuz goldada onlarda 10000g 50$ ama kesinlikle sakıncalı kesinlikle tercih etmeyiniz
Sosyal ağlarda paylaş

www.itemgarden.com bayaa bi zaman önce kullanmıştım ve kullanan bayaa bi insan biliyorum kesinlikle en temiz ve problemsiz gold seller , cok hızlılar teslimat konusunda hele hele 1-2k gibi kücük rakamlarda bir kac saat icinde teslim ediliyor , stoklarında war ise 30 dakika max icinde elinizde oluo , teslimat öncesi telefon ile konfirmasyon alıyorlar genelde şirin sesli bi çinli hanım arıyor ;p online chat ve telefondaki arkadaşların ingilizceleri belli bir seviyede olduğu icin yardırırsanız siz cümleleri anlamıyorlar kısa kısa özetleyin derdinizi

WHERE IS MY GOLD

ME WANT GOLD

I PAID ORDER

gibi kısa cümlelerle yani :D daha hızlı cözüme gidiolar gecikirse ödemeler ;p gayet güvenilir yani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...