Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nba 2009/2010

BulletRide

Öne çıkan mesajlar

hido ya aşırı derecede tepki varmış. bence birazda abarttılar okuduğum kadarıyla bütün suç hidayette gibi.

zaten bu sezondan sonra kimse 55 milyonun yakınında bile para vermez. ama ben fazla değişmez. torondan ilerki yıllardada cacık olmaz ve hidayet yaşlanıyor artık. 5 yıl paralı ama zor geçer hido için.
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar hala savunma yapamıyor, yardımlasamıyor, ribaund alamıyor kimin ne yaptıgı belli degil asvunmada bu yuzden kaybediyor ama hala hucum sorunları yuzunden ozelliklede hidayete yukleniyorlar, hedo biraz gaz adamı butun takım tatmin eden savunma yapsa muhtemelen hucum şevki çok daha yuksek olacak ve daha iyi oynayacak,
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler Hidayet'in yeteniği tartışılmaz fakat hala inanmak istemiyor, kan bağı yapıyorsunuz ama adam çatır çatır yatıyor kontrata, Portland'ı Bosh'ın gitmesinin sezon başından belli olduğu ve kimyası Euroleauge takımlarından hallice bir takıma tercih ederek sinyali göndermişti.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Buddha said:

Kobe sağlam sokmuş lafı, Lebron'dada ne çene var yahu.

http://www.konyaliportlandlilar.com/2010/04/kobeyle-lebron-kapst-kazanan-biziz.html

ehem :)

http://www.konyaliportlandlilar.com/2010/04/lebron-kobe-sadece-sradan-bir-sutor.html

Abi güvenimi yıktın =( Tek 1 nisan şakası yedim oda senden helal =)

Edit= Bu arada iyi düşünülmüş bir şaka artık Lebron'nun ağzından çıkanlara şaşırmıyorum =)
Sosyal ağlarda paylaş

Buddha said:

Lebron 14/31 isabet 0/9 üçlük isabetiyle oynamış. 31 nedir abi. Onu geçtim 9 boşa 3lük. E tabi yenilecek Cavs karsısında boru yok ki Boston var. İlla sayı kralı olacak ha.

maçı seyredip yorumlayın yaw, gayet alakasız olmus yorum, 20 lerde sayı farkından penetre ede ede lebron o hale getirdi macı, mac alenen Lebron vs Boston oldu, clev.da birseyler yapmaya calısan kimse yoktu vsvs, 0/7 ucluge kadar dogru/yanlıs tercihler vardı, aradaki fark 2 sayı ve bitime 4 sn varken fastbreak i turnike ile bitirip macı uzatmak yerine 3 luk denedi girmedi o 8. ucluk tercihi facia idi, yoksa lebron oyne aygozlu sayı kralı olmaya calısma emareleri yoktu ...
Sosyal ağlarda paylaş

The_Delucian said:

Buddha said:

Lebron 14/31 isabet 0/9 üçlük isabetiyle oynamış. 31 nedir abi. Onu geçtim 9 boşa 3lük. E tabi yenilecek Cavs karsısında boru yok ki Boston var. İlla sayı kralı olacak ha.

maçı seyredip yorumlayın yaw, gayet alakasız olmus yorum, 20 lerde sayı farkından penetre ede ede lebron o hale getirdi macı, mac alenen Lebron vs Boston oldu, clev.da birseyler yapmaya calısan kimse yoktu vsvs, 0/7 ucluge kadar dogru/yanlıs tercihler vardı, aradaki fark 2 sayı ve bitime 4 sn varken fastbreak i turnike ile bitirip macı uzatmak yerine 3 luk denedi girmedi o 8. ucluk tercihi facia idi, yoksa lebron oyne aygozlu sayı kralı olmaya calısma emareleri yoktu ...

Lebron vs Boston olmuyor işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...