Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nba 2009/2010

BulletRide

Öne çıkan mesajlar

Bir aydan az bir süre kaldı.Şöyle bir olay oldu bugün;

Maç esnasında sahadaki beşte yer almayan oyuncuların, benchte ayağa kalkmaları tamamen yasaklandı. 2009-10 sezonundan itibaren hakemler yedek oyuncuları ayakta gördükleri ilk anda kenar yönetime uyarıda bulunacak ve oyuncuların basket sonrası sevinmek için bile olsa ayağa kalkmalarına izin vermeyecek. Tüm takımlara gönderilen uyarıda hakemlerin bu tip durumlarda daha sık teknik faul çalacakları belirtildi. Başkan David Stern, yeni uygulamanın asıl amacının ön sıralardaki pahalı biletlerin sahiplerine rahat maç izletmek olduğunu söyledi.

Böyle bir uygulamaya gidilmiş yeni sezon için.Takım ilk sayısını bulmadan oyuncuların oturmama geleneğini çok severdim, bu da son bulmuş oldu.

Bu arada bastır Pistons, olmadı Trailblazers
Sosyal ağlarda paylaş

nba europe live kapsamında utah-chicago maçı vardı ntvsporda bu akşam, izleyen oldu mu bilmiyorum ama gayet zevkli bi maç oldu aslar fazla süre almasa da hatta son topa kaldı

bu seneki 16.sıra seçimi james johnson'ın son saniye basketiyle 102-101 kazandı chicago, son saniye basketinin dışında hırslı ve atletik bi oyuncu iyi yerlere gelebilir, zira 18 sayı-8 ribaund-2 asist-2 blokla bitirdi maçı

bir de kirilenko'nun yeni saç stili berbat olmuş güldüm görünce :D
Sosyal ağlarda paylaş

Stephen Jackson'ın kaptanlığı alınmış Golden State'de.S-Jack, kaptanlık zaten benim için fazla "over-rate"di derken Azubuike de kaptanlık bandını kimin taktığının bir anlamı yoktu zaten demiş.

Golden State'in B planı yok, çanlar çalıyor.Warriors taraftarı sezon başından umutsuzluğa kapılmış durumda.
Sosyal ağlarda paylaş

bi gireyim raptors forumlarına bakayım noluyo dedim de girmez olaydım. ne kadar italyan ispanyol velet varsa hepsi mi orda olur? bargnani ownslar, belinelli pwnslar, calderon rockslar havalarda uçuşuyo. noluyo lan? woow thats high basketball iq from claderonnnn
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...